Jeśli jesteś miłośniczką zimy, mrozu i ośnieżonych krajobrazów polecamy oczywiście góry! Świetnie przygotowane stoki zachęcają do zimowych szaleństw na nartach lub desce. Dla bardziej zaawansowanych narciarzy polecamy narty skiturowe i zmierzanie się z naturą. Również górskie wędrówki to świetny sposób na relaks. Nawet w bardzo mroźne dni szybki marsz rozgrzewa tak, że wcale nie odczuwasz zimna. Jednak podczas zimowych wyjść bardzo ważne jest bezpieczeństwo! Zawsze sprawdzaj komunikaty lawinowe i nigdy nie wychodź kiedy stopień zagrożenia sięga 3, nie wybieraj się na samotne wyprawy i zabierz ze sobą detektor lawinowy, zima w górach bywa śmiertelnie groźna. Jeśli jesteś niedoświadczonym turystom zdecyduj się na spacery dolinami.

Wiele osób decyduje się też na wyjazd zimą... nad morze. Morze zimą dostarcza jeszcze większej dawki jodu, a zwykle temperatury są tam wyższe więc jest cieplej. Spacery brzegiem morza, nawet po śniegu mogą być bardzo romantyczne. Podczas dużych mrozów można tu także pojeździć na łyżwach na skutym lodem Zalewie Wiślanym, a w pobliskich lasach – na sankach.

Miłośnicy Mazur mogą spędzać tam również zimę. Można nie tylko spacerować, ale na przykład jeździć konno. Spragnieni relaksu z pewnością chętnie skorzystają z ofert licznych SPA . Odpoczynek połączony z zabiegami i masażami to idealny przepis na ferie zimowe.