Gabrielle Anwar: kariera

Piękna brunetka w seksownej małej czarnej z odsłoniętymi plecami tańczy tango z niewidomym partnerem. Każdy z nas kojarzy tę scenę. Kiedy „Zapach kobiety” odniósł błyskawiczny sukces, a zmysłowy taniec Ala Pacino i Gabrielle Anwar przeszedł do historii kina, kobieta mogła zrobić ogromną karierę. Dlaczego nie powtórzyła sukcesu swojego kolegi?

Gabrielle Anwar nie zniknęła co prawda zupełnie ze srebrnego ekranu. Na swoim koncie ma role w "Prawo i porządek", "Tudorowie", "Once Upon a Time" i "Press Gang". Większy rozgłos zyskała dzięki roli w Beverly Hills 90/210", gdzie wcieliła się w dziewczynę Brandona Walsha (Jason Priestly). Oprócz tego zagrała w kilku teledyskach, między innymi do piosenki Toma Petty’ego "Into the Great Wide Open", gdzie wystąpiła u boku Johnny’ego Deepa. Talent i niezwykła uroda nie pomogły jednak aktorce zrobić oszałamiającej kariery. Czy powodem było jej skomplikowane życie uczuciowe, a może coś zupełnie innego?

Gabrielle Anwar: wiek, mąż, pochodzenie

Gabrielle Anwar ma 50 lat. Jej niezwykła uroda jest wynikiem skomplikowanego drzewa genealogicznego aktorki, w której płynie austriacko-żydowsko-hinduska krew. Gabrielle jest obecnie żoną amerykańskiego finansisty i przedsiębiorcy, Shareefa Malnika. Para od 2010 roku mieszka razem na Florydzie i jest bardzo aktywna na Instagramie.

Gabrielle Anwar rozwodziła się dwukrotnie, a z dwóch pierwszych małżeństwa ma trójkę dzieci. Jest też fanką zabiegów medycyny estetycznej. Fani i Internauci spekulują, czy na jej życiu zawodowym zaważyły skomplikowane sprawy sercowe? Czy może raczej zabiegi, które pozbawiły aktorkę naturalności cenionej w branży filmowej? Co sądzicie? Więcej zdjęć Gabirelle znajdziecie w naszej galerii.