Gdzie jest punkt G?

Punkt G to obszar na przedniej ścianie pochwy, który jest szczególnie wrażliwy na stymulację i ma odpowiadać za orgazm pochwowy. To, że Twój punkt G znajduje się na końcu słowa shopping, może okazać się prawdą. Dlaczego? Naukowcy wciąż nie są jednoznaczni, co do istnienia tej mistycznej części pochwy. Jest to cecha osobnicza, co ciekawe u niektórych kobiet stymulacja punktu G nie przynosi rezultatów, a czasem bywa nawet nieprzyjemna. Faktem jest za to, że ścianki pochwy mają mnóstwo zakończeń nerwowych, których odpowiednia stymulacja odpowiada za przyjemność podczas seksu. Zabieg G-Shot jest więc przeznaczony dla kobiet, które są ciekawe swojej seksualności.

Powiększanie punktu G kwasem hialuronowym

Kwas hialuronowy jako wypełniacz jest chętnie stosowany np w wolumetrii twarzy, labioplastyce, powiększaniu ust i wielu innych zabiegach. Dzięki temu, że jest on pokrewny z naturalną substancją obecną w skórze, jest bezpieczny i samoistnie po upływie ok. 6 miesięcy, usuwany z organizmu. Dodatkowo, poza funkcją objętościową, kwas hialuronowy zapewnia dogłębne nawilżenie i odżywienie okolic, w które jest podany. Stąd właśnie pomysł na zabieg G-Shot. Wstrzyknięcie porcji kwasu hialuronowego w okolice zwane punktem G, powiększają go i sprawiają, że staje się łatwiejszy do odnalezienia dla partnera (lub samej zainteresowanej). Dodatkowo, kwas hialuronowy uwrażliwia i nawilża ścianki pochwy. Pionierami tego rozwiązania jest dwójka chirurgów plastycznych z Beverly Hills: dr Matlock i dr Simopoulos. Zabieg jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym i nie wymaga rekonwalescencji. Możesz sprawdzić efekty zabiegu nawet kilka godzin po nim.

Dla kogo jest G-Shot?

Zabieg G-shot jest w zasadzie dla kobiet w każdym wieku. Mogą go wykonać kobiety ciekawe swojej seksualności i nowych doznać. Również kobiety dojrzałe, których satysfakcja ze stosunków zmalała ze względu na naturalne zmiany zachodzące w organizmie, na przykład suchość pochwy, mogą być zadowolone z efektów G-Shot. Więcej o tym, jak poprawić "tę sferę" wkraczając w wiek dojrzały.

Co to jest O-shot?

G-shot, O-shot. Jaka jest róznica? Oba zabiegi są stworzone z myślą o lepszym seksie, jednak O-Shot skupia się na orgazmie łechtaczkowym. O-shot to podanie osocza bogatopłytkowego w łechtaczkę. Mechanizm działania obu tych zabiegów jest podobny. O-Shot powiększa i uwrażliwia łechtaczkę, która jest skupiskiem ponad 8 tysięcy zakończeń nerwowych.

Źródło:

https://www.sciencealert.com/does-the-g-spot-really-exist