Fryzury z długich włosów na sylwestra 2019

Jeśli jesteś szczęśliwą posiadaczką długich włosów, możesz je wystylizować na mnóstwo sposobów. Zwłaszcza, że najmodniejsze fryzury na Sylwestra w tym roku wcale nie wymagają od nas wielkich umiejętności! Królują proste upięcia, a nawet "podpięcia" z udziałem efektownych spinek lub wstążek. Na imprezie sylwestrowej doskonale prezentować się będą gładko zaczesane koki i niskie kucykifryzury z warkoczami (warto przy ich pomocy urozmaicić np. zwykły kok), stylowe retro fryzury rodem z lat 50-tych (koniecznie z modnymi falami!) i popularne ostatnio kokardy - wpięte we włosy lub zaplecione z kilku kosmyków. Co jeszcze będzie modne?

Czytaj też: Fryzury na święta, czyli modne uczesania dla różnego rodzaju włosów

Fryzury na Sylwestra trendy 2019

Jakie fryzury na Sylwestra będą modne w tym roku? Ten sezon zdecydowanie należy do zapomnianych przez ostatnie lata akcesoriów! Wracają wszelkiej maści spinki, biżuteryjne gumki i ogromne wsuwki, których pod żadnym pozorem nie ukrywamy. Te ozdobne, z błyszczącymi koralikami lub cyrkoniami, mogą nawet z powodzeniem zastąpić biżuterię! Po latach nieobecności do łask wracają też aksamitne wstążki i tasiemki, którymi przewiązujemy nisko upięte koki lub kucyki. Ten prosty zabieg nawet najprostszej fryzurze z miejsca nada wieczorowy charakter! 

Czytaj też: To najmodniejszy kolor włosów na zimę!

Fryzury na Sylwestra dla długich włosów

Zapomnij o misternych upięciach! W tym roku królują lekkie, proste i bardzo swobodne fryzury na Sylwestra, które każda z nas będzie w stanie zrobić sama w domu. Najprostszy zabieg to podpięcie wybranych pasm włosów efektownymi spinkami. Jeśli wolisz upiąć włosy, postaw na bardzo elegancki, gładko zaczesany niski kok albo kucyk ozdobiony brokatem lub biżuteryjną gumką. Zwolenniczkom swobodniejszych fryzur na Sylwestra do gustu przypadną ozdobione warkoczem luźne upięcia, kokardy z włosów albo kucyk zaczesany na bok. Zobacz wszystkie propozycje w galerii!