Finał 10. edycji "Top Model" zapamiętamy na długo. I to nie tylko za sprawą nieoczekiwanego zwycięstwa Dominiki Wysockiej, ale również dzięki inspirującym stylizacjom gwiazd i jurorów. Zjawiskowa Kasia Sokołowska, elegancki Dawid Woliński, nonszalancki Marcin Tyszka, piękna Joanna Krupa i szalenie oryginalna Karolina Pisarek. Ach, co to były za looki!

Finał 10. edycji Top Model: stylizacje jurorów i gwiazd

Finał programu "Top Model" od lat budzi ogromne emocje i zainteresowanie, a 10. edycja telewizyjnego show zostanie zapamiętana na długo. Wszystko to za sprawą zapierających dech w piersiach pokazów mody reżyserowanych przez Kasię Sokołowską, świetnej oprawy muzycznej i bardzo wysokiego poziomu zaprezentowanego przez uczestników. Na uwagę zasługują również stylizacje modeli i modelek, a także członków jury i zaproszonych gości.

Finalistka 6. edycji programu, a obecnie influncerka - Karolina Pisarek miała na sobie denimowy zestaw projektu MMC. Do niego dobrała buty z najnowszej kolekcji kazar x kasia stworzonej we współpracy z Kasią Sokołowską. Spektakularne kozaki w kolorze czekoladowym świetnie współgrały z jeansowym kompletem.

Z kolei Joanna Krupa postawiła na beżowy, przylegający kombinezon z szerokimi nogawkami i bogato zdobioną asymetryczną górą. Całości dopełniła kryształowa biżuteria, kropką nad i były beżowe szpilki.

Jedną z modowych ciekawostek jest fakt, że Dawid Woliński i Marcin Tyszka mieli na sobie te same buty! Panowie wybrali klasyczne, czarne półbuty z najnowszej kolekcji marki Kazar na sezon jesień-zima 2021/22. Fotograf uzupełnił nimi niezobowiązującą stylizację w kolorach czerni i zieleni, natomiast projektant zdecydował się na elegancki, czarny garnitur w stylu lat Złotej Ery Hollywood.

Finał 10. edycji Top Model: stylizacja Kasi Sokołowskiej

Niekwestionowaną gwiazdą wieczoru była Kasia Sokołowska. Najsłynniejsza reżyserka pokazów mody w Polsce i niekwestionowany autorytet modowy pojawiła się w superstylowym białym, wyszywanym cekinami garniturze, który uzupełniła czarnymi klapkami na obcasie z fantazyjnym kwiatem. Jest to model z najnowszej, wieczorowej kolekcji kazar x kasia, który już wkrótce będzie dostępny w ofercie marki.

Co ciekawe, buty Kazar uzupełniły również stylizacje modeli i modelek podczas pokazu mody marki MMC. Propozycje z kolekcji kazar x kasia doskonale podkreśliły wyjątkowość jubileuszowej kolekcji tego uznanego duetu projektantów. Kozaki z efektownym wiązaniem w kolorach czerni, czekolady i zgaszonego odcienia żółtego ukazały wielozadaniowość propozycji MMC, które łączą w sobie elegancję, nonszalancję i casual.