Filmy świąteczne na Netflix, których nie możemy przegapić

Święta kojarzą nam się z pachnącą pierniczkami kuchnią, zapachem świeżej choinki, świątecznymi piosenkami oraz bez wątpienia filmami świątecznymi. Właśnie te ostatnie wprowadzają nas w świąteczny klimat i magię świąt. My bez wątpienia mamy swoją listę top filmów, bez których nie wyobrażamy sobie Bożego Narodzenia. Zatem uroczyście otwieramy czas na oglądanie świątecznych filmów i już teraz wprowadzamy się w ten cudowny świąteczny klimat, zwłaszcza, że czas pandemii i zimno za oknem nie napawają nas optymizmem.

Filmy świąteczne na Netflix: "Randki od święta"

Ten film z pewnością pokochają single, którzy w okresie świąt jak co roku nie mają łatwego życia. Podobnie jak bohaterowie filmu "Randki od święta". Sloane (Emma Roberts) i Jackson (Luke Bracey) nienawidzą świąt. Dlatego w tym roku postanawiają, że zostaną dla siebie partnerami na święta. Film jest pełen zabawnych sytuacji i wpadek. Zdziwicie się, do jakich wniosków dojdą nasi bohaterowie.

Filmy świąteczne na Netflix: "Kronika świąteczna"

Brat i siostra przypadkowo niszczą sanie Świętego Mikołaja. Teraz muszą rzucić wszystko i pomóc poszkodowanemu, który celne riposty rozdaje równie sprawnie jak prezenty. „Kronika świąteczna” to film przygodowy stworzony przez producenta Chrisa Columbusa („Kevin sam w domu”, „Harry Potter”) i reżysera Claya Kaytisa („Angry Birds”). Tej szalonej nocy Kate i Teddy pracują razem z Mikołajem — jakiego jeszcze nie znaliście — i jego lojalnymi elfami, by uratować Boże Narodzenie, zanim będzie za późno.

Zobacz także: Najlepsze życzenia świąteczne, które ucieszą naszych najbliższych

ZOBACZ WIĘCEJ PROPOZYCJI NA NASTĘPNEJ STRONIE