Prognoza astrologiczna na tydzień 5-11 czerwca 2023 roku wyraźnie wskazała nam, że nadchodzi nietypowe połączenie w kosmosie. 9 czerwca 2023 roku rozpocznie się koniunkcja Księżyc-Saturn. Ta ogromna planeta będzie wywierać na nas równie ogromny wpływ za sprawą mocy naszego naturalnego satelity. Przede wszystkim jest to fatalna przepowiednia dla 1 znaku zodiaku. Zobaczcie, jak konkretnie wpłynie na nas to zjawisko. 

Koniunkcja Księżyc-Saturn - jak na nas wpłynie?

Gdy Księżyc połączy się z Saturnem, spotęguje działanie tej planety. Niestety nie ma ona zbyt dobrego wpływu na ludzi. Oddziałuje negatywnie zarówno na naszą psychikę, jak i formę fizyczną.

Tym samym poczujemy się bezsilni i stracimy pewność siebie. Możemy mieć rozterki egzystencjalne i z pewnością odczujemy upływ czasu. Nie będziemy mieli siły do wykonywania żadnych obowiązków oraz poczujemy się niewystarczający, ponieważ Saturn zamierza nas ograniczać. Będzie to szczególnie uciążliwe dla jednego znaku zodiaku. 

Zobacz także: 

Fatalna przepowiednia dla 1 znaku zodiaku

Istnieje jeden znak zodiaku, dla którego połączenie Księżyca z Saturnem to fatalna przepowiednia. Zupełnie nie będzie teraz sobą i nie będzie umiał sobie z tym poradzić. Tym znakiem zodiaku jest Lew.

Lew jest królem zwierząt. Potrzebuje pewności siebie, aby stanąć na czele innych i im przewodzić. Niestety to zostanie mu teraz odebrane. Całkiem straci pewność siebie i nie będzie umiał odnaleźć się w rzeczywistości. W dodatku narcystyczny Lew nie będzie też zadowolony ze swojego wyglądu. Wpadnie w kompleksy, ale też nie znajdzie w sobie siły do walki z nimi.

Na szczęście już po weekendzie los się odwróci i Lew na chwilę odetchnie z ulgą. Musi jednak zachować czujność, bo nadchodzi kolejne zjawisko, które będzie uciążliwe zarówno dla ognistych, jak i dla powietrznych znaków zodiaku. 

Zobacz także:

Zobacz także: