Zofia Zborowska reaguje na komentarz fanki

Zofia Zborowska przebywa aktualnie na wakacjach z rodziną na Majorce, skąd relacjonuje swój pobyt na Instagramie. Wakacyjny klimat udziela się parze, która na zdjęciach tryska energią i dobrym humorem. Zdjęcia z Majorki zachwyciły fanów, chociaż nie umknął Obserwatorom fakt, że Zosia Zborowska na prawie każe zdjęcie nakłada filtry.

- Zosiu, czy ty ostatnio polubiłaś filtry, ale nie SPF? - zapytała jedna z fanek.

Aktorka odpowiedziała, że "czuje się wywołana do tablicy" i przyznała, że rzeczywiście korzysta z filtra, który daje efekt starych fotografii.

 Ej ej, zapraszam na Story. Tam zawsze i tylko bez filtra a tu no właśnie ta sepia daje fajny klimat starych fotek ale trochę jednak leci w chuja - odpowiedziała aktorka na komentarz Internautki.

Widać spostrzeżenie Internautki dało do myślenia Zosi Zborowskiej, bo kolejne zdjęcie zamieszczone na Instagramie jest już w dwóch wersjach: z filtrem i bez filtra.

Przeczytaj również:

Zofia Zborowska zachwyca na zdjęciach z wakacji

Fani nie kryją zachwytu nad zdjęciami Zosi Zborowskiej z wakacji. Aktorka pozuje do zdjęć w bikini odważnie prezentując figurę po ciąży. Internautki nie mogą wyjść z zachwytu:

Zośka! Skubana, ale ty masz figurę!

- "Zośka ja nie wiem, kto Cię wymyślił, ale jesteś przezajebista i z wielkim dystansem do siebie."

- "Jesteście super pozytywną rodziną" - piszą fani w komentarzach.

To Cię może również zainteresować: