W imieniu kryje się nasza osobowość. Nie inaczej jest w tym wypadku. Poznaj imiona mężczyzn, którzy są bardzo interesowni i zawsze myślą o sobie.

Koniecznie przeczytaj, a nie pożałujesz:

Co mężczyźni są bardzo interesowni

Adam

Adam nigdy nie pamięta o rodzinie i nikomu nie składa życzeń z okazji urodzin, czy imienin. Sprawia wrażenie jakby żył z dnia na dzień i niczym się nie przejmował. Jeśli do ciebie dzwoni, to możesz być pewna, że ma w tym jakiś interes. Oczekuje, że będziesz go wszędzie woziła, a on nawet nie dołoży złotówki na paliwo.

Czesław

Czesław kocha zabawę i dobre towarzystwo. Jednak nie zawsze znajduje kompanów do zabawy. Będzie ci zawracał głowę tylko wtedy, gdy nie znajdzie nikogo, kto z nim pójdzie na imprezę. Jeśli się zgodzisz na taki układ, nigdy nie będzie traktował cię na poważnie.

Kornel

Kornel stawia siebie w centrum i w ogóle nie interesuje się problemami bliskich mu osób. Nigdy nie zadzwoni, żeby porozmawiać. Jednak gdy zabraknie mu do pierwszego, nie da ci spokoju, dopóki nie pożyczysz mu pieniędzy lub nie będziesz żywić go do końca miesiąca. Nie licz, że odda ci po wypłacie.

Marcin

Marcin żyje swoim życiem i jest skupiony przede wszystkim na pracy. Jednak gdy mu się podwinie noga, będzie do ciebie wydzwaniał z prośbą o pomoc. Gdy mu odmówisz, obsmaruje ci plecy i będzie rozsiewał złośliwe plotki wśród znajomych. Niestety, bywa dwulicowy i nieszczery w intencjach.

Tadeusz

Tadeusz dla osób, które kocha, jest, jak do rany przyłóż. Jednak jeśli łączą was relacje zawodowe, Tadeusz może traktować cię nieprofesjonalnie, a nawet dość przedmiotowo. Potrafi zadzwonić z awanturą, gdy jesteś na urlopie lub zwolnieniu chorobowym. Zupełnie się nie sprawdza na kierowniczych stanowiskach.

Zobacz także:

Waldemar

Waldemar odezwie się do ciebie tylko wtedy, gdy będzie mu się nudziło. Możesz się wtedy spodziewać, że będzie także narzekał na swój los. Kompletnie nie weźmie pod uwagę ani twoich kłopotów, ani tego, czy w ogóle masz czas na rozmowę. Jeśli mu zaproponujesz, że oddzwonisz, może obrażony rzucić słuchawką. 

Wojciech

Wojciech koncentruje się na swoich przyjemnościach, a dopiero później myśli o rodzinie i bliskich. Jeśli zaprasza bliskie osoby na imieniny, to przede wszystkim liczy na drogie prezenty. Przez całą imprezę potrafi siedzieć wpatrzony w telefon i nie zamienić z nikim słowa.