Od dawna wiadomo, że imiona mają silne powiązania z naszą osobowością. Wibracje imienia wpływają także na  temperament, a nawet na podejmowane decyzje. Dzięki przesłaniu, które jest zaklęte w imieniu, możemy lepiej poznać inne osoby, ale także siebie samych. Nie inaczej jest i w tym przypadku. Poniższa lista imion jasno wskazuje, że ci panowie to urodzeni optymiści. To jednak nie jest ich jedyna zaleta. Dowiedz się, o kogo chodzi.

Zobacz także: 

To urodzeni optymiści. Widzą świat przez różowe okulary

Antoni

Antoni jest zawsze dobrej myśli. Wychodzi z założenia, że zamiast martwić się na zapas lepiej celebrować chwilę. Dzięki takiemu podejściu większość potencjalnych kłopotów omija go szerokim łukiem. Jest wspaniałym ojcem.

Daniel

Daniel to żartowniś jakich mało. Zawsze znajdzie dobry powód, żeby zrobić komuś psikusa. Ma też wielki urok osobisty, dzięki czemu, jest osobą powszechnie lubianą, a nietrafione żarty uchodzą mu płazem. Z nim nigdy nie będziesz się nudziła.

Krzysztof

Krzysztof wierzy w swoje szczęście, a to sprawia, że nie tylko zawsze jest radosny, ale zawsze ma farta. Czego się nie dotknie, zamienia w złoto. W sprzyjających okolicznościach może dorobić się fortuny. Cieszy się wielkim powodzeniem wśród kobiet.

Patryk

Patryk spogląda na życie przez różowe okulary i dla niego szklanka jest zawsze do połowy pełna. W każdej osobie dostrzega tylko dobro. Niestety kilka razy w życiu solidnie się zawiódł na bliskich. Jest doskonałym i wiernym mężem.

Waldemar

Waldemar to wieczny optymista i nawet w trudnych sytuacjach stara się dostrzec dobre strony. Nigdy się nie poddaje, a życiowe problemy traktuje jak przejściowe kłopoty. Umie wyciągać wnioski i dzięki temu popełnia coraz mniej błędów. Sprawdza się na stanowiskach kierowniczych.

Zobacz także:

Wiesław 

Wiesław uwielbia dobrą zabawę i mógłby przetańczyć całą noc. Mimo licznych obowiązków zawsze znajdzie czas na spotkanie z przyjaciółmi. Jest oddanym i lojalnym przyjacielem, który zawsze chętnie pomoże. Niestety, może mieć skłonności do nałogów.

Przeczytaj także: