Imię silnie rezonuje z naszą osobowością. Zdaniem ekspertów, poprzez energetyczne powiązania, ma także wpływ na podejmowane przez nas decyzje. Tak też jest w tym przypadku. Poniższa lista zawiera imiona mężczyzn, którzy są rozpuszczeni jak dziadowski bicz.

Zobacz także

Oni są rozpuszczeni jak dziadowski bicz

Adam

Adam jest przyzwyczajony do tradycyjnego podziału obowiązków. Uważa, że jeśli chodzi do pracy i łoży na rodzinę, to jest to wystarczający argument, który zwalnia go z domowych obowiązków. Co więcej, woli komuś zapłacić za skoszenie trawnika czy naprawę kranu niż zrobić to samemu. Jest przekonany, że został stworzony do wyższych celów.

Henryk

Henryk to leń i jeśli znajdzie dobry powód, żeby się nie przemęczyć, to na pewno go wykorzysta. Najczęściej jednak obiecuje złote góry w zamian za pomoc i wiele osób daje się nabrać na jego słowa. Niestety, Henryk z lenistwa nie wywiązuje się z danej obietnicy. Może i serce ma dobre, ale kiepski z niego przyjaciel.

Przeczytaj koniecznie: 

Michał

Michał zawsze zrobi tak, żeby jemu było dobrze i wygodnie. Nie liczy się z emocjami i potrzebami bliskich mu osób. Zazwyczaj też nie docierają do niego sugestie i delikatne prośby. Dopiero jak mu agresywnie zwrócisz uwagę, zareaguje. Niekoniecznie jednak w oczekiwany przez ciebie sposób. Michał się po prostu obrazi i zamknie w sobie.

Mieczysław

Mieczysław to typ cwaniaka, który jest przekonany, że inni ludzie żyją tylko po to, aby mu usługiwać. Nawet jeśli kogoś zatrudni do pomocy, to będzie tak kombinował, żeby mu zapłacić jak najmniej. Zawsze opowiada się po stronie silniejszego, bo ma nadzieję coś na tym zyskać. Moralność i etyczne zachowanie to nie jest jego mocna strona.

Zobacz także:

Seweryn

Seweryn jest przystojny i potrafi robić maślane oczy. Wiele koleżanek z pracy ulega jego wdziękowi i wykonuje wszystkie prośby bez mrugnięcia okiem. W tym czasie Seweryn zajmuje się ploteczkami lub przegląda internet. Co więcej, jeśli mu odmówisz, będzie dla ciebie złośliwy i obgada cię za twoimi plecami. Uważaj ja niego.

To może cię zainteresować: