Prawdopodobnie nie ma na świecie kobiety, która chociaż raz nie dała się uwieść pięknym słówkom. Słówkom, jak się później okazywało, bez pokrycia. Dzięki magii i tajemnicy zaklętej w imieniu możemy nieco więcej dowiedzieć się o innych osobach. Szczególnie o ich wadach, które skrupulatnie starają się przed nami ukryć. Poznaj imiona mężczyzn, którzy obiecują złote góry. 

Zobacz także: 

Oni obiecują złote góry

Poniżej znajduje się lista mężczyzn, którzy nie mają w zwyczaju dotrzymywać słowa.

Igor

Igor lubi dobrze się zabawić i ma opinię bawidamka. Jego uroda i urok osobisty sprawiają, że działa na wiele kobiet jak magnes. I dobrze zdaje sobie z tego sprawę. Dlatego wie, że nie musi dotrzymywać danego słowa, ponieważ wszystko ujdzie mu płazem. Nie liczna to, że w stałym związku się ustatkuje.

Jędrzej

Jędrzej wszystkim dookoła opowiada niestworzone historie, w których jest głównym bohaterem. Oczywiście, są to puste słowa i zwykłe przechwałki, więc żadna złożona przez niego obietnica nigdy się nie spełni. Jednak wiele osób ulega magii słów, a później często gorzko tego żałuje.

Mirosław

Mirosław to gawędziarz, który na każdą okazję ma gotową historię, a do tego nie pogardzi plotkami. Uwielbia być w centrum uwagi, więc powie wszystko, co sprawi, że będzie popularny. Jest roztrzepany i często nie myśli co mówi, dlatego nie pamięta, co komu obiecał. Ma dobre intencje i zazwyczaj na tym się kończy.

Przemysław

Przemysław ma opinię eksperta. Wszystko dlatego, że pewnie i z przekonaniem opowiada wszystko, co mu ślina na język przyniesie. Jak ktoś go przyłapie na kłamstwie idzie w zaparte lub wmawia, że nie to miał na myśli. Bierz z dystansem jego słowa, bo nie jednak osoba przejechała się na jego radach.

Zobacz także:

Zbigniew

Zbigniew jest przekonany o swojej nieomylności. Poza tym uważa, że wszyscy mają obowiązek spełniać jego zachcianki. Wie, że jak naobiecuje różnych rzeczy, to inni będą na jego skinienie. Gdy jednak odkryjesz jego bezwzględną taktykę, Zbigniew będzie udawał niewiniątko, a później obarczy cię winą, za swoje zachowanie. Uważaj na niego.

Przeczytaj także: