Ewan McGregor rozwodzi się

Ewan McGregor rozwodzi się ze swoją żoną Eve Mavrakis po 23 latach małżeństwa. To wielki szok i zaskoczenie dla fanów, zwłaszcza, że para uchodziła za wzór do naśladowania, a aktor wielokrotnie w wywiadach podkreślał swoją miłość do żony. Niestety wszystko się zmieniło, kiedy Ewan McGregor poznał na planie filmu "Fargo" aktorkę Mary Elizabeth Winstead, z którą związał się za plecami swojej rodziny.

Obecnie Ewan McGregor i jego żona są w trakcie rozwodu, a zagraniczne media huczą od plotek.

Ewan McGregor rozwodzi się: córki nie mogą wybaczyć ojcu zdrady

W trakcie rozwodu oprócz opieki nad dzieckiem zostanie również podzielony majątek Ewana McGregora i Eve Mavrakis , który jest wyceniony na 20 milionów funtów.

Ewan McGregor i Eve Mavrakis mają cztery córki: dwie biologiczne - Clarę (21 lat) oraz Esther (16 lat) i dwie adoptowane - 16-letnią Jamyan i 6-letnią Anouk. Córki nie mogą wybaczyć ojcu zdrady, zwłaszcza, że jak donoszą tabloidy dowiedziały się o romansie ojca z gazet. Największy żal do ojca ma najstarsza córka Clara, która nie szczędzi ostrych słów pod adresem McGregora.

Dzieci nienawidzą go za to, co zrobił - mówi informator serwisu RadarOnline

Opieka nad córkami jest głównym sporem pomiędzy aktorem i jego żoną. Eve żąda samodzielnej opieki nad dziewczynkami, natomiast aktor chciałby, żeby była łączona.

Ewan McGregor rozwodzi się: w grę wchodzą wielkie pieniądze

Do podziału jest piękna posiadłość w luksusowej okolicy, tuż obok byłego domu Marylin Monroe. Wiele wskazuje na to, że Ewan McGregor może ją stracić. Trwa sprawa rozwodowa, w tle której jest ponad 20 mln funtów majątku do podziału. 

Ewan i Eve są właścicielami trzech firm, dodatkowo do podziału jest posiadłość w luksusowej dzielnicy, która stoi w sąsiedztwie posiadłości należącej kiedyś do Marylin Monroe. Jak donoszą tabloidy dm wart jest około 4 miliony funtów. 

Jedno jest pewne małżonkowie po rozwodzie nie chcą być ze sobą związani finansowo, więc zrobią wszystko, żeby dojść do porozumienia.