Ewa Chodakowska pokazała na Instagramie zdjęcie z dzieciństwa

Na fotografii, którą słynna trenerka i coach Ewa Chodakowska opublikowała na Instagramie w ten weekend, widać ją jako chudą nastolatkę w towarzystwie dwóch swoich starszych sióstr. Do publikacji fotografii z rodzinnego archiwum Chodakowską zachęciło popularne w sieci zdjęcie Jennifer Aniston z młodości. Trenerka chciała też ewidentnie raz na zawsze rozwiać wątpliwości co do zarzucanych jej operacji i poprawiania urody, zwłaszcza dotyczących jej ust. Jako nastolatka miała je równie wydatne, co aktualnie i nie wygląda na to, żeby były one zasługą medycyny estetycznej. Ewa Chodakowska mówi zresztą wprost, nie owijając w bawełnę, że owszem, skorzystała z usług chirurga plastycznego, ale poprawiła sobie jedynie piersi, które były kiedyś źródłem jej kompleksów. 

Ewa Chodakowska o atrakcyjności

Swoje fanki trenerka bardzo słusznie zresztą przekonuje, iż atrakcyjność "mieszka" w głowie i to od niej zależy, jak siebie postrzegamy. Niemniej, zachęca je również do regularnej aktywności fizycznej, która wpływa na cały organizm. 

Na zdjęciu z siostrami spaceruje po warszawskiej starówce, towarzyszy im synek jednej z nich, Damian, który aktualnie ma już 27 lat. 

"MAJ GOT! A tak na serio.. to myśle ze najważniejszym w moim dzieciństwie był fakt, ze wolno mi było popełniać błędy, które były wybaczane.. NIKT MNIE NIE OCENIAŁ .. nikt z góry na mnie nie patrzył.. i nie tylko w dzieciństwie .. w tej kwestii NIC SIĘ NIE ZMIENIŁO, tak w okresie dojrzewania jak i wieku dorosłym.", napisała w opisie zdjęcia Ewa Chodakowska.

"Ja „człowiek usta” i moje dwie najukochańsze .. najcudniejsze siostry.. moje najlepsze przyjaciółki Ania i Basia. Dzieciństwo wspominam jako totalną beztroskę .. Byłam najmłodsza z czwórki rodzeństwa. Szczególnie siostry pozwalały mi na WSZYSTKO .. Pewnie dlatego, ze miały wyrzuty sumienia", wspomina z rozrzewnieniem słynna trenerka.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@jenniferaniston zainspirowała mnie do wrzucenia fotki z dzieciństwa Ja „człowiek usta” i moje dwie najukochańsze .. najcudniejsze siostry.. moje najlepsze przyjaciółki Ania i Basia Dzieciństwo wspominam jako totalną beztroskę .. Byłam najmłodsza z czwórki rodzeństwa Szczególnie siostry pozwalały mi na WSZYSTKO .. Pewnie dlatego, ze miały wyrzuty sumienia Kiedy miałam kilka dni, wywaliły mnie z kołyski .. nikomu nic nie powiedziały Podjęły decyzje, ze poczekają aż podrosnę .. wtedy sprawdzą czy nie ma skutków ubocznych MAJ GOT! A tak na serio.. to myśle ze najważniejszym w moim dzieciństwie był fakt, ze wolno mi było popełniać błędy, które były wybaczane.. NIKT MNIE NIE OCENIAŁ .. nikt z góry na mnie nie patrzył.. i nie tylko w dzieciństwie .. w tej kwestii NIC SIĘ NIE ZMIENIŁO, tak w okresie dojrzewania jak i wieku dorosłym Dlatego się nie boje ryzyka .. nie boje się eksplorować tego kim jestem i czego chce.. nie boje się potknięć .. Jak rozwalałam nos, czy kolano, wstawałam, tamowałam krew i szłam dalej.. ha! NASTĘPNYM RAZEM DAM RADĘ STRACH TO TYLKO WYMYSŁ NASZEGO UMYSŁU Nie daj się sparaliżować PS. W wózeczku Damian.. moj siostrzeniec, który dziś ma całe 27 lat i prawie dwa metry wzrostu #familia #sisters #family #childhood #misjachoda

Post udostępniony przez Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa) Paź 19, 2019 o 4:02 PDT

Nam się takie podejście totalnie podoba, a zdjęcia z dzieciństwa w klimacie vintage uwielbiamy!