Ewa Chodakowska karierę zrobiła w dość krótkim czasie. Na szeroką skalę zaczęto o niej mówić w 2013 r., czyli wtedy, gdy wyszła za mąż za Greka Lefterisa Kavoukisa

PRZECZYTAJ TAKŻE: Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis tak czule się kochają. Zobaczcie jak okazują sobie miłość [ZDJĘCIA]

Od tamtej pory nie tylko zyskała miano najpopularniejszej polskiej trenerki, lecz także tej, która jest odpowiedzialna za wiele spektakularnych metamorfoz. Z powodzeniem prowadzi swój fanpejdż na Facebooku, zdradzając sekrety szczupłej i atrakcyjnej sylwetki.

Z czasem zaczęła również trenować z gwiazdami show-biznesu. Ewa Chodakowska jest m.in. odpowiedzialna za metamorfozę Karoliny Malinowskiej, która ostatnio pozowała na wakacjach topless.

Wygląd najpopularniejszej trenerki Polek wywoływał z biegiem lat sporo kontrowersji. Złośliwi zastanawiali się, na ile jej sylwetka jest dziełem lekarzy medycyny estetycznej oraz chirurgów plastycznych, a na ile dyscypliny, diety i intensywnych ćwiczeń.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Ewa Chodakowska pokazała swoje zdjęcie sprzed 9 lat. Metamorfoza robi wrażenie!

W jednym z ostatnich wpisów Ewa Chodakowska postanowiła odnieść się do fali spekulacji na ten temat (pisownia oryginalna). 

Babki skończcie raz na zawsze z ocenianiem siebie nawzajem ‼️ Wachlarz przytyków, uwag, docinków, chamstwa, "życzliwych opinii" , zatacza już dobre 360 stopni ... Internet zalało tsunami hejtu ..

Ze stara, ze gówniara , ze pomarszczona, ze naciągnięta !! ze ramiona wiszące,
ze za suche .. ze wielkie pośladki, ze płasko-dupie ... a gdzie talia , a ze anoreksja ... gdzie cycki? ojoj!!! sztuczne cycki !! końska twarz .. pyza ... głupia , brzydka ... tfu... ble ... ze masakra .. itd, itd ... Najpiękniejsze modelki dostają z procy pełnej jadu ! Można być tylko perfect !! Wszystko inne jest nie do zaakceptowania ... - zaczęło swoją długo wypowiedź Ewa Chodakowska.

Po chwili odniosła się również do trendów związanych z zabiegami medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej.

Cóż ... musicie przywyknąć do mojej niewyjściowej urody - nie zamierzam wyglądać jak produkt z taśmy fabrycznej... Gdyby nie fakt, ze wyglądam DOKŁADNIE tak jak chce ... gdyby nie fakt, ze codziennie słyszę od mojego męża po stokroć "piękna, seksowna, wymarzona, jedyna" - nie, to nie dlatego, że mnie zdradza, jak to ostatnio ktoś podejrzewał, przyglądając się jego czułościom.. Jesteśmy ze sobą 24h - to pewnie dawno wykopałbym sobie dołek i własnoręcznie się w nim zasypała ..

Jeśli dzisiaj jeszcze od nikogo nie usłyszałaś, ze jestes fajną Babeczką i ślicznie wyglądasz to usłyszysz to ode mnie! FAJNA Z CIEBIE BABKA !! Pięknie wyglądasz :) - napisała trenerka.

I raz na zawsze rozwiała wątpliwości dotyczące swojego biustu.

PS. Odnośnie mojego biustu ... zrobiłam paręnaście lat temu .. dlaczego ? Najpewniej na decyzje wpłynął naturalny biust rozmiaru D mojej starszej siostry,