Najgorętsza z „Gotowych na wszystko” i jej mąż sportowiec zdobili okładki kolorowych magazynów przez siedem lat. W ubiegłym tygodniu, jedna z najbardziej glamour par na świecie oficjalnie zakończyła swój związek.

Spotkali się w 2003 roku, a cztery lata później, w paryskim kościele Saint-Germain-l'Auxerrois, w królewskiej kaplicy w Pałacu Luwru zawarli związek małżeński. Po uroczystej ceremonii zaślubin, nastąpiło wystawne przyjęcie, które miało miejsce na zamku Vaux-Le-Vicomte… Zachwycająca latynoska kwitła u boku swojego przystojnego Francuza, a on czule patrzył na swoją ukochaną o sarnich oczach… „Bardzo się kochamy i modlimy się, żeby każde z nas było szczęśliwe” oświadczyli byli już małżonkowie podczas rozstania.

Jak podają amerykańskie media, rozwód amerykańskiej 35 letniej aktorki Evy Longorii i 28 -letniego francuskiego koszykarza Tony`ego Parkera został ogłoszony 28 stycznia w sądzie w Teksasie. Lider drużyny Spurs rezyduje podczas sezonu NBA w San Antonio, a śliczna brunetka przyszła na świat w meksykańskiej rodzinie w Corpus Christi, innym mieście tego stanu USA. To tutaj zresztą podpisywali dokumenty związane ze ślubem i również tutaj, w listopadzie ubiegłego roku złożyli pozew o rozwód. Jurysdykcja w Los Angeles zajmuje się jednak jeszcze jedną sprawą tej pary: seksbomba powołująca się na „wyraźne rozbieżności” w związku, domaga się zasądzenia alimentów oraz decyzji o niewypłacaniu takowego świadczenia dla Tony`ego Parkera.

Eva Longoria znużona graniem ról zdesperowanych żon, publicznie oskarżyła swojego męża o niewierność, powołując się na setki smsów o treści erotycznej, znalezionych w jego telefonie komórkowym i wysłanych prawdopodobnie przez żonę jego kolegi z drużyny. Cierpienie, zawód i zmęczenie… Do bólu spowodowanego rozpadem małżeństwa doszło potworne uczucie bycia podwójnie zdradzoną, bo małżonek zażywał uciech z jej przyjaciółką.

Chociaż gracz został przyłapany niemal na gorącym uczynku, rzekoma kochanka wszystkiemu zaprzecza… Erin Barry, ładna, chociaż nie tak seksowna jak wykonawczyni roli Gabrielle Solis konsekwentnie odrzuca oskarżenia o romans z Tonym.

Od kilku tygodni, Eva, która do tej pory występowała w roli ofiary, pojawia się w zupełnie nowym świetle. Amerykańska prasa przypisuje jej bowiem romans z młodym Eduardo Cruzem, czyli młodszym bratem Penélope, który miał się podobno zacząć ponad pół roku temu. Naszej nowej kobiecie kuguar najwyraźniej nie wystarczą plotki na temat hiszpańskiego piosenkarza, bo ostatnio afiszowała się w japońskiej restauracji z młodym aktorem serialowym Kevinem Connollym. A więc, zdradzona żona, czy raczej zdradzająca? Sportowiec podrywacz, czy rogacz?... Trudno się zorientować w tej coraz bardziej zagmatwanej historii!

Pod idyllą ze lśniącego papieru kolorowych okładek, ukrywały się banalne problemy małżeńskie. Według osoby z bliskiego otoczenia pary, ciągłe plany zdjęciowe Evy oraz mecze i treningi Tony`ego, w praktyce ograniczały „ich wspólne życie do dwóch miesięcy w roku”. To już jednak przeszłość. Drogi Evy Longorii i Tony`ego Parkera definitywne się rozeszły!

Zobacz także: