"Erotica 2022"- co już wiemy o filmie?

"Erotica 2022" ma składać się z pięciu historii o życiu kobiet w bliskiej przyszłości. Świat, w którym żyją jest fikcyjny, ale bliski naszemu. Bohaterki skazane są na życie w realiach, w których traktowane są jak przedmioty, macierzyństwo jest obowiązkiem, a seksualność zakazana. Film ma przedstawiać zmagania kobiet z samotnością i życiem w reżimie.

"Erotica 2022" ma zadebiutować już jesienią tego roku i znamy listę reżyserek odpowiedzialnych za poszczególne historie. Będą to: Anna Jadowska, Olga Chajdas, Katarzyna Adamik i Jagoda Szelc. Film nadal znajduje się na etapie produkcji, ale wiemy już kto wcieli się w główne role! Aktorami i aktorkami zaangażowanymi w projekt są: Małgorzata Bela, Agnieszka Żulewska, Julian Świeżewski, Agata Buzek, Andrzej Konopka, Sebastian Stankiewicz i Monika Pikuła.

 

"Erotica 2022"- Internauci nie mogą się doczekać nowej produkcji Netflixa

Na chwilę obecną news o nowym serialu pojawił się wyłącznie na Twitterze. Netflix udostępnił zdjęcia i podstawowe informacje o serialu na swoim koncie. Pod postem natychmiast pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy:

Pierwszy polski feature i w pełni kobiecy!! Pięknie <3

No dobra skoro Jagoda Szelc, to jestem kupiony.

Czekam z niecierpliwością!