Emily Ratajkowski została mamą

Emily Ratajkowski 8 marca po raz pierwszy została mamą. Na świat przyszedł jej synek, Sylwester Apollo. Modelka nie kryje swojej radości, którą chętnie dzieli się z fanami w mediach społecznościowych. Niedługo po porodzie pochwaliła się intymnymi zdjęciami z sali porodowej.

Sylvester Apollo Bear dołączył do nas na Ziemi. Sly przyszedł na świat 8 marca 2021 roku podczas najbardziej surrealistycznego, pięknego, wypełnionego miłością poranka w moim życiu.

Emily chętnie pokazuje też fotografie, na których karmi piersią i trzyma noworodka w ramionach. Fani byli zachwyceni naturalnością i atmosferą miłości, jaka panuje na zdjęciach modelki z synkiem. Jednak kolejny post, który zamieściła na swoim Instagramie Emily, wywołał kontrowersje.

„Mama ma wychodne”

Emily Ratajkowski postanowiła udać się na wieczorne wyjście do restauracji. Modelka miała na sobie niezwykle seksowną, czarną sukienkę eksponującą biust, jednak to nie ona wywołała mieszane uczucia wśród fanów. Na fotografii modelka pozuje z kieliszkiem martini. Wiele osób zwróciło uwagę na to, że podczas karmienia piersią nie powinno się spożywać alkoholu. W komentarzach rozgorzała kłótnia, a obserwatorzy podzielili się na dwa obozy.

Wśród nich są ci, którzy kategorycznie odradzają picia jakichkolwiek ilości alkoholu w czasie karmienia piersią i ci, którzy zwracają uwagę na to, że jeden drink jest dozwolony.

Technicznie rzecz biorąc, możesz napić się podczas karmienia piersią, o ile odciągałeś mleko dla dziecka przed wypiciem drinka. Możesz sobie pozwolić na jednego standardowego drinka i odczekać 2 godziny przed ponownym karmieniem piersią. Lekarze oczywiście zasugerowaliby całkowity zakaz picia z oczywistych powodów.

Trzecia grupa fanów dodatkowo zwraca uwagę na fakt, że drink mógł być przecież bezalkoholowy. Sama Emily Ratajkowski nie odniosła się do zarzutów. Co sądzicie na ten temat?