Emily Ratajkowski urodziła. Zdjęcie, na którym karmi dziecko piersią, podbija Instagram

Supermodelka i aktywistka Emily Ratajkowski wrzuciła do sieci zdjęcie, w którym poinformowała o tym, że na świat przyszło jej pierwsze dziecko. Gwiazda dała swojej rodzinie kilka dni tylko dla siebie i tę informację podała z kilkudniowym opóźnieniem. Piękne, nastrojowe i bardzo naturalne zdjęcie z porodówki, na którym Ratajkowski karmi nowonarodzonego synka piersią, podbiło Instagram - ma już ponad 3 mln lajków. Fotografię przepełnia macierzyńska miłość. Tę wyjątkową chwilę, w której świeżo upieczona mama przytula swoje dziecko zostało podpisane tak, że chyba każda mama zrozumie uczucia Emily. Przy tej okazji, modelka zdradziła imię synka - Sylvester Apollo Bear.  

"Sylvester Apollo Bear dołączył do nas po stronie ziemi. Sly przybył na miejsce 21.03.2019 w najbardziej surrealistyczny, piękny i przepełniony miłością poranek w moim życiu"

Emily Ratajkowski urodziła. Kim jest młoda mama?

Emily Ratajkowski to znana modelka i aktorka (z polskimi korzeniami!), którą na Instagramie obserwuje ponad 27 mln fanów. Gwiazda największą popularność zyskała po występie w klipie "Blurred Lines" Robina Thicke, gdzie wystąpiła w pełnym negliżu. Jednak Ratajkowski nie poprzestała tylko na statusie "nagiej modelki z teledysku" i wielokrotnie  podkreślała swoje zacięcie aktywistki. W social mediach porusza tematy wokół cielesności - nagość, body positive, molestowanie seksualne, walkę ze stereotypami i slut shamingiem. W życiu prywatnym Ratajkowski nie jest już tak kontrowersyjna, jak jej wizerunek w mediach. Okazuje się, że najseksowniejsza modelka świata prowadzi normalne życie. Gwiazda jest żoną Sebastiana Bear-McClarda, producenta muzycznego i filmowego, którego poślubiła po kilku tygodniach związku w 2018 r. Para została właśnie rodzicami i sądząc po zdjęciach, to jest ich piękny i rodzinny czas.