Ellen DeGenres na celowniku tabloidów

Ellen DeGenres w ostatnich miesiącach zdaje się nie znikać z tabloidów. Najpierw zalała ją fala krytyki ze strony byłych pracowników i uczestników jej programu, a teraz pojawiły się plotki, że chce ją zostawić żona. Co gorsza, według plotkarskiego magazynu "In Touch", rozwód miałby kosztować Ellen $500 milionów. Plotkę miały potwierdzać zdjęcia kłócącej się pary. Podobno nie bez znaczenia był tu okres kwarantanny.

Ellen ma dużo na głowie. Po pierwsze, doszło do odejścia pracowników po tym, jak zostali zmuszeni do obniżek płac, gdy Ellen zaczęła nagrywać z domu z powodu koronawirusa. Potem ludzie zaczęli ją atakować w mediach społecznościowych, dzieląc się historiami o tym, jak wredna jest za kulisami. Teraz jej program może na dobre zniknąć z anteny – mówi anonimowy rozmówca na łamach "In Touch".

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Portia de Rossi (@portiaderossi) Maj 21, 2020 o 6:05 PDT

Ellen DeGenres i Portia de Rossi rozwodzą się?

Ellen DeGeneres  i Portia de Rossi nie odniosły się w żaden sposób do plotek. Na ich mediach społecznościowych jeszcze sześć tygodni temu mogliśmy zobaczyć obie panie szczęśliwe z bycia razem. W poprzednich latach pojawiały się już plotki o domniemanym rozwodzie Ellen DeGeneres i Portii de Rossi. Gwiazdy obalały jednak te doniesienia za każdym razem.

Ellen DeGenres i Portia de Rossi - ich małżeństwo

Ellen DeGeneres i Portia de Rossi są małżeństwem od ponad 11 lat. Cała ceremonia zaślubin była bardzo skromna, odbyła się na tyłach ich willi i uczestniczyło w niej zaledwie 19 osób.