Edyta Pazura rezygnuje z bombek na choince

U Cezarego i Edyty Pazury w tym roku bombek nie będzie. Przynajmniej tych tradycyjnych. Edyta Pazura wpadła na inny, bardzo oryginalny pomysł na udekorowanie choinki i postanowiła samodzielnie wykonać świąteczne ozdoby. Klasyczne bombki zastąpiła... zdjęciami w stylu polaroidów. Na choince znalazły się fotografie przedstawiające rodzinne portrety Edyty i Cezarego oraz ich dzieci. Gotową aranżacją Edyta Pazura pochwaliła się na Instagramie, wrzucając zdjęcie choinki na Instastories. 

Edyta Pazura dekoruje dom na święta

Ozdoby choinkowe ze zdjęć to nie wszystko. Edyta Pazura w podobny sposób udekorowała wieniec na drzwi i wykonała ze zdjęć świąteczną ozdobę na ścianie. Ten osobisty akcent zachwycił Internautki. 

- Świetna dziewczyna! Z głową pełną fantastycznych pomysłów.

- Super pomysł! - czytamy w komentarzach.

Edyta Pazura to jedna z najbardziej aktywnych polskich mam na Instagramie. Na swoim profilu dzieli się z fankami swoimi pomysłami i poradami dotyczącymi macierzyństwa. Prowadzi też kanał na YouTube, na którym zamieszcza materiały poradnicze dotyczące parentingu oraz pomysły na domowe rozwiązania i ułatwienia dla mam. Edyta Pazura ma trójkę dzieci, półroczną Ritę, 9-letnią Amelię i 5-letniego Antoniego. Rodzeństwo ma też przyrodnią siostrę Anastazję - córkę Cezarego Pazury z poprzedniego małżeństwa.