Edyta Pazura i Cezary pazura - kolejne dziecko?

Edyta Pazura, żona Cezarego Pazury, wielokrotnie udowadniała, że ma dystans do siebie i duże poczucie humoru, co w polskim show-biznesie wcale nie jest takie oczywiste. Oto kolejny na to dowód – cięta riposta gwiazdy na plotki w internecie dotyczące jej kolejnej ciąży.

Na swoim koncie na Instagramie wrzuciła kilka InstaStories, które były odpowiedzią na pojawiające się w mediach informacja jakoby ona i jej mąż Cezary Pazura planowali kolejne dziecko. Gwiazda wrzuciła nawet print screen z artykułem z jednego z serwisów plotkarskich, z którego jasno wynikało, że Cezary Pazura marzy o kolejnym dziecku. Gwiazda skomentowała te doniesienia krótko:

- Sorry kochanie, ten bar już spłonął. Zamknęłam interes – odpowiedziała żartobliwie Edyta Pazura, dając swoim fanom jasno do zrozumienia, że kolejna ciąża państwa Pazurów nie jest możliwa.

Na kolejnym slajdzie na InstaStories informowała fanów, że jej podcast z przyczyn technicznych będzie dostępny dopiero w weekend. Jedna z fanek Edyty Pazury niechcący powiązała te dwie informacje, a Edyta Pazura odpowiedziała:

- Z przyczyn technicznych dzieci też nie będzie – zażartowała żona Cezarego Pazury.

ZOBACZ TEŻ:

Cezary Pazura i Edyta Pazura - dzieci

Edyta Pazura i Cezary Pazura są zgranym małżeństwem i rodzicami trójki dzieci – 11-letniej Amelki, 9-letniego Antoniego i 3-letniej Rity. Edyta Pazura jest spełnioną matką, a swoim rodzicielskimi doświadczeniami chętnie dzieli się z fanami na Instagramie. Wszystko wskazuje na to, że – mimo doniesień mediów – państwo Pazurowie nie planują powiększenia rodziny.

 

 
 
 
 
0
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

1

PRZECZYTAJ TAKŻE: