Mgła, deszcz, latanie we śnie... Są niepokojące i najczęściej pojawiają się o tej porze roku. Te dziwne sny jesienią pojawiają się najczęściej. Sprawdźcie koniecznie ich znaczenie.

Dziwne sny jesienią: mgła

Sny o mgle symbolizują chęć osiągnięcia nowych celów, potrzebę zmiany: pracy, partnera, miejsca zamieszkania, kierunku studiów. Jeżeli we śnie byłaś całkowicie spowita przez mgłę, oznacza to, że w sprawie, która cię obecnie nurtuje, pojawią się trudności. Nie rób nic na siłę, nie staraj się wymusić rozwiązań! Mgła się przerzedza? Nastąpi ostateczne wyjaśnienie w sprawach sercowych i zawodowych, wreszcie poczujesz ulgę. Jeśli we mgle pojawiła się jakaś postać, to znak, że wkrótce poznasz kogoś, kto odegra w twoim życiu ważną rolę. Jeżeli szukałaś kogoś, ale nie mogłaś go znaleźć, oznacza to, że postawiłaś sobie nierealne cele. Jeżeli we mgle biegniesz, idziesz lub lecisz, to trudno o pomyślniejszą wróżbę: wkrótce spotka cię coś bardzo dobrego.

Dziwne sny jesienią: liście

Liście we śnie oznaczają przemijanie, zmiany i przejście do nowego etapu. Jeżeli je tam grabiłaś, to znak, że konieczne jest uporządkowanie niezałatwionych spraw. Jeżeli je zbierałaś, to nadal ważne jest dla ciebie to, co było, i kurczowo trzymasz się przeszłości. Aby pójść dalej, powinnaś wybaczyć tym, którzy cię skrzywdzili. Jeżeli liście w twoim śnie były kolorowe, poszarpane lub nasiąknięte wilgocią – w najbliższym czasie czekają cię trudności. Liście zielone to pomyślna wróżba, wszystko świetnie się ułoży. Liście opadające z drzewa – spodziewaj się szybkich zmian. Liście na drzewach – na zmiany trzeba poczekać.

Dziwne sny jesienią: deszcz

Deszcz we śnie symbolizuje smutek. Jeżeli śniła ci się mżawka – niepowodzenia nie będą dotkliwe, ulewny deszcz – zawiedzie cię bliska osoba, burza – zmagasz się z uczuciami i lękami, lecz pamiętaj, że nawet gwałtowna kiedyś przemija, deszcz ze śniegiem – otaczają cię osoby nazbyt apodyktyczne, może nadszedł czas, aby zerwać niektóre znajomości. Jeśli przed deszczem osłoniłaś się na przykład parasolem, znaczy to, że jesteś na dobrej drodze, aby rozwiązać problemy. Czysta kałuża oznacza, że znakomicie dasz sobie radę z przelotnymi troskami: kałuża brudna i błotnista wróży problemy, których nie da się szybko rozwiązać. Zamoczone nogi oznaczają, że pomyślność cię chwilowo opuści.

Dziwne sny jesienią: latanie

Sen, w którym latasz jak ptak, ma zdecydowanie pozytywny wydźwięk. Czeka cię powodzenie, radość, miłość, pieniądze. Jeżeli we śnie latasz bez najmniejszego wysiłku, przemieszczasz się swobodnie z miejsca na miejsce, podziwiasz okolice – możesz spodziewać się uznania i nagrody. Jeżeli latałaś, ale nie było to przyjemne, ponieważ czegoś się obawiałaś, potraktuj sen jako ostrzeżenie – ktoś źle ci życzy. Latanie we śnie z miejsca na miejsce oznacza nieszczerą miłość: albo ty deklarowałaś uczucia osobie, której nie kochasz, albo ktoś fałszywie zapewniał o tym ciebie. Sen, w którym jesteś pilotem lub pasażerem samolotu oznacza potrzebę wolności, przestrzeni. Może przed tobą rozwód?