Kostiumy kąpielowe Bodymaps i Risk Made in Warsaw

Kostiumy kąpielowe projektu Ewy Stępnowskiej dla Bodymaps to nasze wielkie odkrycie zeszłego lata. Idealnie skrojone pod każdy typ kobiecej sylwetki, modelujące niedoskonałości i w bardzo twarzowych kolorach, tak właśnie prezentują się kostiumy jednoczęściowe i bikini Bodymaps. Majtki zwysokim stanem ukryją małą oponkę, odpowiednio skrojone staniki zmniejszą lub optycznie zwiększą biust. Fałdki materiału wymodelują brzuszek.

Tym razem jednak magiczne kostiumy Bodymaps zyskały jeszcze inną odsłonę, szminkowego różu, bardziej w odcieniu nude. Ten róż to ulubiony odcień pomadki Klary Kowtun z Risk Made in Warsaw (Clinique Whole Lotta Honey), którego używa niezależnie od koloru swoich włosów. Czy jest blondynką, szatynką, czy może aktualnie brunetką - szminkowy róż towarzyszy jej zawsze.

Według jednej z właścicielek Risk Made in Warsaw ta barwa ma pasować do każdego odcienia skóry - od jasnej do ciemnej i opalonej karnacji. Żeby udowodnić tę tezę, Bodymaps i Risk zaprosiły do kampanii nowych projektów cztery wyjątkowe i jednocześnie zupełnie różne od siebie dziewczyny. Inny temperament, zainteresowania, styl i typ urody łączy jedno - każda z nich została sfotografowana bez retuszu w duchu #nophotoshop.

Flavia Borawska i Marysia Przybyszewska to szefowe kuchni, towarzyszą im na zdjęciach Joanna Ostaszewska i Berenika Chmiel.

Kolekcja składa się z trzech kultowych modeli kostiumów Bodymaps Chaka, Thelma i Dinah. Chaka to romansująca z latami sześćdziesiątymi bardotka jest wiązana na plecach, więc swobodnie możesz regulować obwód pod biustem. Fason pięknie kształtuje drobny biust i bardzo dobrze wygląda w niej miseczka C oraz D; szeroki pas sprawia, że kostium nie wpija się, jest plażową kwintesencją zmysłowego szyku.

Thelma to z kolei majtki z wysokim stanem, które mają retro klimat, ale przede wszystkim genialnie modelują figurę, wbrew pozorom wydłużają nogi i maskują ewentualny brzuszek, a Dinah to jednoczęściowy kostium świetnie zbiera biust i modeluje całą sylwetkę.

 

A post shared by Bodymaps (@bodymaps) on Jul 9, 2018 at 11:08am PDT

Całość robi niesamowite wrażenie, a dziewczyny są kwintesencją naturalności i kobiecości w jednym. Bardzo lubimy takie kolekcje i takie współprace!