To, w jakim dniu się urodziłeś na spory wpływ na twój charakter i przeznaczenie. Podobnie jak znaki zodiaku, wyznacza ścieżkę życia i możliwości. Ponadto dzień urodzenia wskazuje, która planeta jest twoim patronem. Każda z nich przynosi ci wyjątkowe dary i oferuje kosmiczną opiekę. Mars, Wenus, a może mocarny Jowisz? Zobacz, które ciało niebieskie sprzyja twoim decyzjom, wyborom i działaniom. 

Która planeta jest twoim patronem? Wskazuje na to dzień urodzenia

Każdy dzień tygodnia poświęcony jest innemu ciału niebieskiemu w naszym Układzie Słonecznym. Już nasi antyczni przodkowie zauważyli, że różne dni sprzyjają poszczególnym osobom i dziedzinom. Warto wiedzieć, która planeta jest twoim patronem, aby czerpać jak najwięcej korzyści z ich wsparcia. Niektórym ludziom może sprzyjać energia Księżyca lub nawet Słońca. Dzięki poznaniu bliżej wibracji danego dnia i swojego kosmicznego patrona łatwiej o:

  • odpowiednie planowanie kariery i nauki,
  • podejmowanie dobrych decyzji i działań,
  • lepszą produktywność i dopasowanie zadań,
  • zrozumienie swoich możliwości i ograniczeń,
  • dopasowanie pór odpoczynku i aktywności.

Gdy odkryjesz swojego podniebnego patrona, być może lepiej zrozumiesz swoje emocje i nawyki. Możesz też odnaleźć swoje przeznaczenie, ukojenie i zdolności.

Zobacz też:

Poniedziałek

Poniedziałek to dzień poświęcony Księżycowi. Nadaje on sporo zamieszania w życiu. Osoby urodzone w poniedziałek są bardziej wrażliwe i delikatne niż inni. Zmienny charakter Księżyca odzwierciedla ich nastroje i uczucia. Dodaje empatii, ale czyni podatnym na wszelkie wahania nastroju. Każe szukać równowagi i przyciąga do żywiołu wody. Przynosi dary talentów artystycznych, ale też potrzebę ciszy i spokoju.

Wtorek

Wtorek to dzień wojowniczego Marsa. Patronat tej czerwonej planety sprawia, że osoby urodzone tego dnia mają bojowe nastawienie i są zmuszone walczyć o swoje przekonania. Mają dzięki temu wiele energii, szukają nieustannie sposobu na bycie przebojowym, lepszym i skuteczniejszym. Mars dodaje sił w każdej bitwie, ale każe rozgrywać je na własny sposób. Składnia czasem do działań nieco zbyt brawurowych, ale dających efekty.

Środa

Środa poświęcona jest planecie Merkury. Symbolizuje ona komunikację, łączność i ruch. Sprawia, że osoby urodzone w środę nieustannie szukają czegoś, co wypełni ich życie. To jednak nie cel daje im radość, a sama droga, która do niego prowadzi. Merkury pobudza ciekawość, każe rozwijać się wszechstronnie i sprawdzać działanie świata. Pomaga też unikać kłopotów i pułapek. Dzięki niemu jesteś świetnym rozmówcą i przyjacielem.

Zobacz także:

Przeczytaj też:

Czwartek

Czwartek to dzień Jowisza, największej z planet. Jako prawdziwy władca, hojnie obdarza swoich podopiecznych. Osoby urodzone w czwartek łatwiej mogą dojść do życiowej mądrości i odczuć wewnętrzny spokój. Jowisz sprawia, że urodzeni w czwartek często mają stare dusze, które posiadają głęboką intuicję, inteligencję, ale też nieco smutku. Są skłonni do pomocy, dawania rad i wskazówek. Naturalnie skłaniają się ku przewodzeniu grupą i zarządzaniu ludźmi.

Piątek

Piątek to dzień planety Wenus. Patronat ciała niebieskiego utożsamianego z boginią miłości decyduje o romantycznym i zabawnym usposobieniu. Obdarza poczuciem estetyki, talentami w sztuce i charyzmą. Uczucia są niezwykle ważne u osób urodzonych w piątek. Mogą rozmawiać o nich godzinami, nie wstydzą się płakać i śmiać na zmianę. Bywa, że bujają w obłokach, nie dbając o tradycyjną karierę czy sukces. Szczęście znajdują w ludziach i miejscach.

Sobota

Sobota związana jest z Saturnem. Wbrew pozorom nie oznacza to lenistwa ani beztroski. Saturn kieruje uwagę swoich podopiecznych ku dalekosiężnym życiowym planom i realizacji swoich potrzeb. Ta planeta wspiera produktywność, pracowitość, ale także refleksję. Sprawia, że osoby urodzone w sobotę są cierpliwe, wytrwałe, rozsądne i wierne. Bywają także podejrzliwe, nieufne i zdystansowane. Kierują się logiką, faktami i rozumem.

Niedziela

Niedzieli patronuje wielka energia Słońca. Gwiazda naszego układu przynosi urodzonym w niedzielę łatwość w budowaniu duchowego rozwoju i odkrywaniu swojej mocy. Podobnie jak w Słońcu, kryją ogromną energię, dzięki której wpływają na ludzi dookoła. Ten potężny patron zapewnia niekończącą się siłę, optymizm, wiarę we własne siły i dobro w świecie. Wspiera ruch, zmiany i pracę. Nadaje również potrzebę bycia dostrzeganym i uwielbianym.

Sprawdź także: