Dzień Ojca 2020: co kupić tacie?

Jeśli nawał obowiązków pozostawił cię bez cienia szansy, że tym razem zaczniesz poszukiwania idealnego prezentu dla taty na Dzień Ojca wcześniej niż zwykle lub mieliście w planach wspólne wyjście, wycieczkę zagraniczną lecz wasze plany pokrzyżował koronawirus, to mamy kilka propozycji prezentów last minute dla twojego taty, wśród nich znajdziesz: kosmetyki do pielęgnacji, książki podróżnicze, gadżety oraz suplementy diety dla aktywnych mężczyzn.

Dzień Ojca: kosmetyki dla mężczyzn

Może twój tata jest prawdziwym twardzielem, jednak nie ma takiego śmiałka, który nie ugnie się sile podrażnionej po goleniu skóry. Męska skóra potrzebuje zupełnie innej pielęgnacji niż kobieca, dlatego nie powinien po cichu podkradać kremów twojej mamy. Dzień Ojca to idealny pretekst, by sprezentować mu własną "apteczkę" dla wrażliwej męskiej skóry.

Dzień Ojca: książka 

Jeśli twój tata jest fanem piłki nożnej, na pewno ucieszy go biografia najpopularniejszego polskiego piłkarza - Roberta Lewandowskiego "Lewy. Chłopak, który zachwycił świat". Jeśli nie jest kibicem sportowym - jego nerwy spowodowane obecną rzeczywistością: pandemią i kampanią prezydencką ukoi historia Scotta Ellswortha "Ponad światem. Wspinaczka, obłęd, i zabójczy wyścig o himalajskie szczyty".

Dzień Ojca: gadżet 

Prawie każdy mężczyzna to gadżeciarz - elektroniczny sprzęt to pewniak na liście prezentów na Dzień Ojca: smartwatch, lepszy model smartfona, elegancki zegarek czy golarka - takim praktycznym prezentem trafisz w czułe ojcowskie serce.

Dzień Ojca: perfumy 

Mocny, drzewny i tajemniczy jak Michael Kors Extreme Speed , energetyczny i orzeźwiający od Tom Forda Signature beau de jour, a może tytoniowy i skórzany jak Vivre a L'Infini od marki Kazar  - jeśli trafisz z doborem perfum dla swojego taty, pokażesz mu tym samym, jak dobrze go znasz.