Na nowe zdjęcie dziecka Meghan długo czekali wszyscy fani rodziny królewskiej. Archie Harrison, najmłodsze royal baby przyszło na świat 6 maja i jak dotychczas można było zobaczyć tylko migawki: Meghan z okazji Dnia Matki pokazała stópki synka, a wcześniej, niedługo po narodzinach dziecka Kensington Palace upubliczniono zdjęcia całej trzyosobowej rodziny.

Nowe zdjęcie dziecka Meghan Markle i księcia Harry’ego

Zdjęcie chłopca trafiło na Instagram rodziców nie bez powodu: w Wielkiej Brytanii 16 czerwca przypada Dzień Ojca, który książę Harry celebrował w tym roku po raz pierwszy. Jak można się domyślić, obraz bije rekordy popularności: w ciągu niecałej doby zebrał ponad 2 miliony lajków i prawie 35 tysięcy komentarzy. Meghan Markle, która miała zarzekać się przed porodem, że będzie strzegła ogniska domowego i trzymać się z dala od błysków fleszy faktycznie kontakt z miłośnikami royal family prowadzi bardzo umiejętnie: nie odcina się od opinii publicznej całkowicie, ale pokazuje tylko tyle i w taki sposób, jak uważa za stosowne. Nowe zdjęcie dziecka Meghan pozwala zauważyć, jak malec zmienił się w trakcie 4 tygodni od narodzin, a także dostrzec pierwsze oznaki podobieństwa do taty!

Meghan Markle będzie publicznie karmić dziecko piersią: to prawdziwa rewolucja w pałacu

To ciekawy gest: Meghan i Harry najpewniej nie zdecydowali się na usługi profesjonalnego fotografa, który portretuje członków rodziny królewskiej, ale postanowili opublikować zdjęcie najpewniej zrobione „z ręki" (nie podano informacji, kto jest jego autorem). Czyli Meghan, tak jak ma to w zwyczaju, także w tej materii idzie własną drogą nie bacząc na sztywne dworskie zwyczaje.

Podoba się wam nowe zdjęcie dziecka Meghan Markle?