Jak szybko schudnąć?

Simone Harbinson to typ kobiety wojowniczki. Nie tylko pokonała raka, ale jeszcze do tego postanowiła, że nie pozwoli, by choroba wpłynęła na jej figurę! Jak do tego doszło? Simone od zawsze lubiła sport i żyła aktywnie, jednak diagnoza o raku wszystko zmieniła. Simone musiała przejść cztery operacje i przez wiele miesięcy przyjmować ogromne ilości leków. O ćwiczeniach nie było mowy. To wszystko odbiło się zarówno na jej samopoczuciu, jak i wyglądzie. Simone mocno przytyła i przestała czuć się w swoim ciele dobrze, postanowiła, że musi schudnąć. Stwierdziła, że nie da za wygraną i będzie walczyć o swoje zdrowie i sylwetkę. Jak udało jej się szybko schudnąć?

Jak szybko schudnąć: prosta metoda

Okazuje się, że metoda Simone jest banalnie prosta. Chcesz szybko schudnąć? Zacznij gotować zgodnie z trendem Meal-Prep. To tak naprawdę nic innego, jak wcześniejsze przygotowywanie posiłków na cały nadchodzący tydzień. Gotujesz wszystko jednego dnia, np. w niedzielę, co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. Co najważniejsze, dzięki tej metodzie nie wpadasz w pułapkę podjadania lub sięgania z głodu po drożdżówkę czy fast fooda. Gdy dopada Cię głód, sięgasz po zdrowe, wcześniej przygotowane przekąski.

"Tak naprawdę straciłem 20 kg po prostu stosując dietetyczne wskazówki Meal-Prep. Przez ok. 2 godziny w niedzielę przygotowuję jedzenie na cały następny tydzień” - mówi Simone.

Jeśli zastanawiasz się jak szybko schudnąć, warto pomyśleć o tym sposobie. To prosta metoda, która nie przyniesie efektu jojo, a może dać dużo korzyści.  Waga Simone spadła z 86 kilogramów do 66, czyli o całe 20 kilo. 

 

Was my snippet into my meal prep on my insta stories helpful? Drop a comment below if this is something you’d like to see more of! MEAL PREP Peri Peri Chicken Berry smoothies Spinach & ricotta cups Boiled Eggs Raw choc fat bombs Veggie soup Roasted sweet potato & broc Cauliflower florets Thai orange chicken curry Oats WPI Rice cakes Tuna Apples YoPro yoghurts Mandarins . . . . To get your hands on these amazing recipe & many more, join me on The BOD program now! Use discount code SIMONE15 for 15% off your order! Find the link in my bio. . . . . . . . . #thebod #thebodbabes #bodsquad #sophieguidolin #starterbod #goals #bodbabes #hustle #fitmom #health #lifestyle #fitnessjourney #organic #thebodresults #healthylifestyle #iifym #macros #cleaneating #fitspo #instahealth #transformation #strongnotskinny #fitspiration #healthyliving #weightloss #fitness #wellness #mealprep #mealprepsunday #foodporn

Post udostępniony przez SIMONE | THE BOD (@simone_thebod) Lip 1, 2018 o 1:33 PDT