Jesienne nowości Mango - ciepło, miło, spokojnie

An Uplifting Retreat – to tytuł jesiennej kolekcji Mango, której motywem przewodnim wydaje się być… CIEPŁO!

To w wolnym tłumaczeniu „kolekcja podnosząca na duchu” i trudno się z tym nie zgodzić. Dzianinowe dresy i bluzki, miękkie i ciepłe swetry, proste w kroju płaszcze, wygodne spodnie – to propozycje na jesień marki Mango, w których rządzi prostota i wygoda.

Ciepłe i miękkie swetry z jesiennej kolekcji Mango

 

 

Zobacz więcej zdjęć i projektów Mango, zaglądając na kolejną stronę

 

Moda otula w czasach pandemii

To moda tworzona na czas niepewności i lęku związanych z pandemią koronawirusa, na czas, gdy od mody nie oczekujemy spektakularności i przebojowości, ale właśnie ciepła, spokoju, miękkości.

Wygodne i minimalistyczne płaszcze na jesień Mango

 

Zobacz więcej jesiennych projektów Mango, zaglądając na kolejną stronę

 

Zachwycają nie tylko projekty, ale również sesja zdjęciowa z Małgosią Belą w roli głównej. Jej spokój, posągowe rysy twarzy i wnikliwe spojrzenie idealnie współgrają z charakterem zdjęć, oblanych ciepłym, popołudniowym słońcem.

Zobacz więcej projektów z najnowszej kolekcji Mango, zaglądając na kolejną stronę

 

Gdzieś pomiędzy minimalistycznymi i uniwersalnym projektami marki przewija się kilka jesiennych trendów – modny bucket hat, pluszowe mulesy czy futurystyczne kalosze w odcieniu neutral beige.

Te kilka mikro trendów jest jak szczypta chilii dosypana do ulubionej jesiennej kawy. Podkręcają smak całej kolekcji, przykuwają naszą uwagę, ale też wprowadzają do całości odrobiny poczucia humoru, którego tak bardzo nam teraz potrzeba!

Wygodne beżowe spodnie Mango