Chociaż nikt nie chce mieć pecha, to wiele osób boryka cię z kłopotami, które pojawiają się nie wiadomo skąd. Prawdopodobnie przyczyną twojego życiowego niepowiedzenia jest pewna rzecz, którą trzymasz w domu. Otóż musisz wiedzieć, że dywanik w łazience przyciąga koszmarnego pecha. Z poniższego artykułu dowiesz się, dlaczego tak się dzieje i co zrobić w tej sytuacji.

Przeczytaj także:

Dlaczego dywanik w łazience przyciąga koszmarnego pecha?

Niewiele osób wie, dlaczego dywanik w łazience przyciąga koszmarnego pecha. Już śpieszymy z wyjaśnieniem. Łazienka jest szczególnym miejscem, w którym dokonujemy oczyszczenia, także duchowego. Zła energia, która nas opuszcza, opada na ziemię i osiada na znajdujących się tam przedmiotach. Jednym z najbardziej niebezpiecznych przedmiotów jest dywanik znajdujący się przy toalecie. Dzieje się tak, ponieważ:

  • osiadający pech jest wdeptywany stopami we włókna,
  • nie jest regularnie oczyszczany z negatywnej energii,
  • skumulowana energia cały czas zanieczyszcza twoją aurę.

Dlatego samo wyrzucenie dywanika łazienkowego nie zawsze będzie wystarczające. Jeśli czujesz, że masz pecha, powinnaś wykonać oczyszczenia aury.

Sprawdź:

Jak pozbyć się pecha, który zagnieździł się w domu?

Jeśli usuniesz dywanik łazienkowy, ale nadal będziesz mieć wrażenie, że pech nie ustępuje, musisz wykonać rytuał oczyszczający aurę. Jest on skuteczny, a co najważniejsze, główny składnik na pewno masz w domu. Dzięki silnym właściwościom oczyszczającym i ochronnym  soli skutecznie pozbędziesz się pecha nie tylko z łazienki, ale i swojego życia.

  1. Oczyść myśli ze złej energii, a następnie zastanów się nad swoją intencją.
  2. Posyp solą miejsce, w którym wcześniej znajdował się dywanik. Dodatkowo możesz upuścić po 1 szczypcie soli w każdym kącie łazienki.
  3. Skup się na swojej intencji, a gdy się z nią duchowo połączysz, wypowiedz słowa: tak jest i tak będzie.

Po wykonaniu tego rytuału ochronnego pech został usunięty z twojego życia. 

Zobacz także:

Uwaga: biała magia ma zastosowanie pomocnicze i wspomagające. Nie zastąpi realnego działania, ani nie zdejmuje z ciebie odpowiedzialności za podejmowane decyzje.

Zobacz także: