"Macierzyństwo to taki zawód, w którym nie można pracować na zmiany"

W dzieciństwie czyhało na Ciebie wiele niebezpieczeństw. Jednak wszystkie potwory spod łóżka, szpinak i zielone warzywa oraz duchy nie miały szans z Twoim największym obrońcą. Twój bodyguard — Twoja mama. To ona skutecznie odganiała wszelkie złe stwory, mimo że czasami przechodziła na ciemną stronę mocy i na obiad podawała brokuły, to wiedziałeś, że w jej ramionach zawsze znajdziesz bezpieczeństwo.

 

Mama, to zawód wykonywany przez 24 godziny na dobę bez wolnych sobót i niedziel. Nie może wziąć urlopu, czy wyjechać na wakacje. Całe swoje życie poświęca właśnie Tobie.

Czy wiesz, że Twoja mama jest jednocześnie lekarzem, kucharką, nauczycielką i psychologiem.? Niemożliwe? w takim razie przypomnij sobie kto w domu gotuje najlepsze obiady, podaje lekarstwa w trakcie choroby, czy pomaga w nauce? A pamiętasz, jak zostawił Cię chłopak? W czyje ramiona wypłakiwałaś łzy? No właśnie! Mama to superbohater, który potrafi jak nikt inny na świecie łączyć wszystkie te stanowiska w jeden, piękny i najszlachetniejszy zawód, jakim jest macierzyństwo.

Wyjątkowy Prezent dla Mam!

Dzień Matki to idealna okazja, by podziękować naszym mamom za ich wszystkie zawody i role, za wszystkie rady i wsparcie, za ogromną i bezwarunkową miłość! Wielu z nas na kilka dni przed Dniem Matki głowi się, jak najlepiej to zrobić, jakimi słowami wyrazić wdzięczność, jaki prezent będzie najlepszy dla niej! Przed tym samym problemem stała firma Wyjątkowy Prezent. Po selekcji wybrano prezenty, które zagwarantują relaks, dostarczą przyjemności, a może jeszcze pomogą zadbać o ciało.  I udało się! Powstał “Pakiet Przeżyć dla Niej” stworzony z myślą o każdej mamie. Jego unikalność polega na tym, że zawiera mnóstwo propozycji dla kobiet. Dlatego nie musisz decydować się na konkretny prezent dla mamy i jeśli obawiasz się, że Twój podarunek nie będzie odpowiedni, to z tym pakietem ten problem masz z głowy! To Twoja mama wybierze, z czego chce skorzystać i tym razem dokona wyboru tylko i wyłącznie z myślą o sobie!

 

Zaskocz mamę niekonwencjonalnym podarunkiem!

Oryginalne prezenty zawsze zostają w pamięci, więc jeśli chcesz zaskoczyć swoją mamę, zerknij na projekty własne firmy Wyjątkowy Prezent. Znajdziesz tu wiele kreatywnych rozwiązań. W ofercie są takie perełki jak Kolacja w Ciemności, Walk in The Sky oraz najnowszy projekt Tajemnicza Kolacja. To, co wyróżnia te prezenty w formie przeżyć, to ich oryginalność. A co jeśli obawiasz się, że nie znasz swojej mamy wystarczająco? I tutaj Wyjątkowy Prezent Cię zaskoczy, ponieważ na wyspach, gdzie cumują przeżycia, znajdziesz ekspertów ds. przeżyć, którzy wybadają potrzeby Twojej mamy i zaproponują wymarzony prezent dla niej! Pytasz, jak to się stanie, skoro nawet jej nie znają? Są ekspertami w swojej dziedzinie i spełnili już tysiące marzeń, a Ty po prostu odpowiesz im na kilka pytań.

 

Propozycje od doradców!

Zapewne ciężko znaleźć Ci chwilę, by zatrzymać się i przejrzeć propozycje prezentów, które mogłyby spodobać się Twojej mamie. To w pełni zrozumiałe, w końcu wybór jednego z ponad 2000 przeżyć to ogromne wyzwanie. Dlatego spytaliśmy samych doradców, jakie są wymarzone prezenty dla Mam. Jeśli nie masz czasu odwiedzić ich na wyspie Wyjątkowego Prezentu, zobacz, co mają do zaproponowania na stronie www.wyjatkowyprezent.pl.

 

Karolina - spełniła już 345 marzeń

“W tym roku, mamy stanowczo stawiają na relaks. Popołudnie w SPA, Masaż Czekoladowy i Sesja Floatingu to top 3 przeżyć na dzień matki. Dzięki tym przeżyciom Twoja mama odpocznie i nabierze sił na kolejne wyzwania, których w swoich zawodach ma mnóstwo.”

 

Patrycja - spełniła 230 marzeń

“Spełnianie marzeń, nie było dla mnie łatwe i takie oczywiste. Wtedy poznałam Wyjątkowy Prezent i moje myślenie zmieniło się diametralnie. Teraz gdy na swoim koncie mam mnóstwo spełnionych przeżyć, śmiało mogę powiedzieć, że i Ty możesz spełnić marzenie swojej mamy właśnie w dniu jej święta. Pozwól jej zaszaleć, mamy też lubią adrenalinę. Przez chwilę spójrz na mamę jak na koleżankę, co widzisz? Przebojową kobietę, która nie boi się niczego? Podaruj jej więc Lot Paralotnią, ten dzień matki zapamięta do końca życia!”

 

Malwina - spełniła 567 marzeń

“Wymarzony prezent dla mamy? Zdecydowanie czas spędzony z bliskimi! Dlatego w tym roku na dzień matki polecam Kolację w Ciemności dla Dwojga, gdzie mama przeżyje coś niesamowitego u boku bliskiej osoby!”