Wiele mówi się o nawiedzonych domach i mieszkaniach. Często jednak traktujemy to jako legendy, które raczej nie mają miejsca. Zjawiska paranormalne mogą mieć bowiem logiczne wytłumaczenie, ale w tym przypadku trudno się go doszukać. Właśnie dlatego filmiki tiktokerów wzbudzają aż tyle emocji. Duchy w mieszkaniu tej pary czują się jak u siebie. Po tych nagraniach widać, że nie zamierzają oszczędzić stresu domownikom. 

Duchy w mieszkaniu tej pary zadomowiły się na dobre

W sieci możemy znaleźć wiele przerażających filmików, w których dzieją się nadprzyrodzone rzeczy. Absolutnym hitem są filmiki tej pary tiktokerów. Okazuje się, że w ich mieszkaniu na dobre zadomowiły się dwa duchy.

Zobacz także: 

Lainey i Ben to para sympatycznych tiktokerów. Zyskała popularność dzięki filmikom, na których widać... nadprzyrodzone zjawiska. 

Zawsze miałam nadzieję, że duchy istnieją, ale nigdy niczego nie widziałam, dopóki moja mama nie umarła - powiedziała Lainey w rozmowie z portalem mirror.co.uk. 

W 2018 roku zakochani zamieszkali we własnym mieszkaniu. Były to wymarzone cztery kąty, dopóki... nie zaczęły dziać się dziwne rzeczy. 

Nasz mały domek był idealny, ale dziwne odgłosy nie pozwalały nam spać w nocy. (...) Pewnego popołudnia Bena nie było, ja odpoczywałam w wannie i usłyszałam męski głos wołający moje imię. Zamarłam - wspomina kobieta. 

Para zaprosiła do domu wróżkę medium, która nawiązała kontakt ze zjawami. Ostatecznie okazało się, że są dwa duchy - Dave i Andy. Panowie na dobre zadomowili się w mieszkaniu tiktokerów.  

Duchy w mieszkaniu pary tiktokerów. Ich filmiki mrożą krew w żyłach

Duchy bywają niesforne. Gdy para wraca do domu, często zastaje bałagan spowodowany tym, że różne rzeczy nie są na swoim miejscu. 

Zobacz także:

Wracaliśmy do chlewu - cały nasz dobytek był porozrzucany. Postanowiliśmy więc umieścić kamery aktywowane ruchem, żeby uchwycić Dave'a i Andy'ego w akcji. 

Na nagraniach widać, jak duchy przestawiają fotele, otwierają szafki i wyrzucają szuflady z biurka. 

Pewnego dnia widziałem, jak z kuchennej szuflady wylatują nożyczki. Nie chcę myśleć, co by się stało, gdybyśmy wtedy przeszkadzali - powiedział Ben. 

Tylko zobaczcie nagrania tiktokerów. Są naprawdę przerażające! 

@lainey_and_ben What is going on?! #laineyandben #ghost #paranormal #poltergeist #haunted #hauntedhouse #hauntedtiktok #paranormalactivity original sound - Lainey and Ben
@lainey_and_ben Well that’s a bit hectic #laineyandben #paranormal #paranormalactivity #poltergeist #haunted #hauntedhouse #hauntedtiktok #ghost original sound - Lainey and Ben

Internauci są przerażeni filmikami tej pary. Tych zjawisk nie da się wytłumaczyć

Internauci, którzy komentują filmiki pary, nie mogą uwierzyć w to, co widzą. 

  • To zbyt przerażające. 
  • Oni tam mają imprezę.
  • Wow - piszą komentujący. 

Ostatnio Lainey i Ben postanowili się wyprowadzić. Ich obserwatorzy są załamani. Wielu z nich zastanawia się, czy duchy będą towarzyszyć tiktokerom w przeprowadzce. 

  • Ciekawe, czy ta zjawa podąży za wami, a jeśli nie - zastanawiam się, czy nowi właściciele doświadczą tego, co wy. 
  • Nie, nie wyprowadzajcie się. Co wszyscy teraz zrobimy?!
  • Oni na pewno za wami pójdą - piszą komentujący. 

A co wy o tym sądzicie? Myślicie, że duchy przyzwyczaiły się do pary, czy może będą straszyć kolejnych lokatorów?

@lainey_and_ben The last Spooky Sunday in this house shit gets weird! #laineyandben #paranormal #poltergeist #haunted #hauntedhouse #scary #spooky #creepy original sound - Lainey and Ben

Zobacz także: