Przeistaczanie się w inną siebie zaczynamy od diagnostyki. Zespół dermatologów, chirurgów plastycznych, stomatologów i stylistów ocenia wraz z pacjentką jej potrzeby, możliwości zmiany, czas potrzebny dla uzyskania ostatecznego efektu. Do ustalenia kierunku zmian używamy między innymi specjalnego systemu VECTRA do wizualizacji i symulacji rezultatów. 

W zależności od założonego planu działania stosujemy rozmaite, nieinwazyjne metody dermatologii estetycznej, dzięki którym łatwo można pozbyć się zmarszczek, poprawić jędrność skóry, czyli uzyskać efekt liftingu, pozbyć się dodatkowych defektów w postaci przebarwień, czy rozszerzonych naczyń krwionośnych skóry. Metamorfozy dotyczą także ciała! Mamy do dyspozycji urządzenia zmniejszające wielkość tkanki tłuszczowej, usuwające cellulit oraz skutecznie napinające zwiotczałą skórę. Zabiegi nieinwazyjne mogą być uzupełniane przez półinwazyjne procedury chirurgii plastycznej. Korekcja powiek, laserowy lifting szyi, lifting twarzy za pomocą specjalnych nici, czy laserowa liposukcja z trwałym usunięciem cellulitu to w obecnych czasach chirurgia jednego dnia. Pacjenci wracają do domu bezpośrednio po zabiegu, a następnego dnia idą do pracy!Zazwyczaj najwięcej czasu do osiągnięcia zamierzonego rezultatu zajmują uzupełniające zabiegi stomatologiczne. Piękne, białe, równe zęby są często równie istotne w uzyskaniu oszałamiającego efektu.

Zakończenie naszych starań o dobry wygląd to wizyta u stylisty, który profesjonalnie doradzi, jak dobrać fryzurę i sposób ubierania się, by całkowita odmiana była możliwa.

Metamorfozy - TA  ABSOLUTNIE NOWA I WYJĄTKOWA OFERTA w Klinice Ambroziak Estederm dla kobiet i mężczyzn cieszy się dużym zainteresowaniem. Wspólnie pod okiem  wyjątkowych specjalistów przygotowywany jest plan działań, budżet i rabaty dla każdego klienta indywidualnie.
KLINIKA AMBROZIAK ESTEDERM

Al. Gen. Sikorskiego 13, Warszawa

www.klinikaambroziak.pl
,

Tel. + 48 22 111 50 05, + 48 726 101 000