W duecie z Marcinem Prokopem prowadzi poranny program „Dzień dobry TVN”. W filmie Andrzeja Wajdy „Wałęsa. Człowiek z nadziei” wcieliła się w postać Henryki Krzywonos. Prywatnie mama, miłośniczka zwierząt i czytania książek.Oto, co nam mówi o tym, co lubi najbardziej.

Jestem zdania, że każdą wolną chwilę warto dobrze wykorzystać. Dlatego mam opracowany plan działania. Trzy razy w tygodniu siłownia. Równie skutecznym i sprawdzonym sposobem na relaks są spacery z psem.

To grafik na co dzień, a kiedy zbliżają się wakacje, nie zastanawiam się, dokąd pojechać. Od lat wierna jestem Grecji. Najchętniej wybieram małe wyspy. To raj dla duszy, ciała i podniebienia.

W Warszawie o moje podniebienie dba cudna restauracja. W Basil and Lime w przyjemnej atmosferze można zjeść pyszne tajskie potrawy.

Duszę rozpieszczam też książką, muzyką i dobrym kinem. Bez tej pierwszej nie ruszam się z domu. Muzyka, która wprowadza mnie w błogi nastrój, to Miles Davis i jego „Siesta”. Jest jeszcze film, do którego wracam. „Cały ten zgiełk” Boba Fossa. Polecam każdemu, bo to prawdziwa uczta.