Dorota Szelągowska - zdjęcie, nawiązujące do wyborów

Zdjęcie nie ma obszernego opisu. Jedyne słowa jakie zamieściła pod nim Dorota Szelągowska to: "komentarz wyborczy".

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Komentarz wyborczy

Post udostępniony przez Dorota Szelągowska (@dotindotin) Paź 14, 2019 o 2:48 PDT

Dorota Szelągowska i opinie jej obserwatorek pod fotografią

Pod fotografią dotyczącą wyborów na Instagramie użytkowniczki bezpośrednio ujawniały swoje upodobania polityczne. Ponadto komentowały przekaz płynący ze zdjęcia Doroty Szelągowskiej. W większości jednak stwierdzały, że profil kobiety obserwowały ze względu na sympatię względem niej, a po uzewnętrznianiu swoich poglądów politycznych postanawiają zaprzestać śledzenia jej poczynań w social mediach. To opinie niektórych z nich:

Odlikowuję, a tak lubiłam. Nawet u pani, polityka i dalsze dzielenie polaków. Już po wyborach, wyborach demokratycznych, wygrali ci co zdobyli większość głosów Polaków. To czy się komuś podoba czy nie. Trzeba wziąć na klatę i żyć dalej, a nie marudzić.

Dorotko, myślałam, że jesteś trochę z innej bajki. A jednak się myliłam. Nie musimy wszyscy mieć tych samych politycznych upodobań, ale można skomentować wyniki z klasą. To wasze narzekanie, ta wszechobecna żałoba, żal, łzy. To przecież wasza upragniona demokracja. Cieszcie się nią!

Komentarze pocieszające Dorotę Szelągowską

Pojawiły się również słowa wsparcia i zrozumienia:

Pani Doroto głowa do góry, profesjonalistka z pani umiejętnościami da radę w każdych warunkach! Jakoś będziemy musieli to przeżyć...

Dorota Szelągowska: "Polacy za grosz nie mają odwagi!"