Dorota Szelągowska zapowiedziała niedawno, że przeprowadza ogromną metamorfozę w swoim życiu. Projektantka wnętrz zamieściła na swoim profilu na Instagramie wpis, z którego jasno wynika, że w jej życiu zajdą duże zmiany. Efekt rewolucji powinniśmy zobaczyć już za trzy miesiące. 

 Z tego miejsca chciałabym bardzo serdecznie NIE pozdrowić mojego trenera, przez którego nie mogę się dziś ruszyć, a co dopiero wstać z łóżka, oraz mojego fryzjera, który go na mnie nasłał, tylko dlatego, że nie umie zrobić fryzury, która sprawi, że będę wyglądać na 12 kg chudszą i miał już dosyć mojego narzekania. Za to pozdrawiam czule siebie za trzy miesiące - napisała Dorota Szelągowska

Kilka dni później projektantka wnętrz opublikowała zdjęcie, które zaskoczyło fanów. 

Dorota Szelągowska w naturalnej fryzurze prezentuje się zjawiskowo

Dorota Szelągowska zamieściła na swoim profilu na Instagramie serię zdjęć z planu programu "Totalne remonty Szelągowskiej". Prezenterka wraz z ekipą przebywa aktualnie w Szczecinie, gdzie kręci nowe odcinki programu wnętrzarskiego. Uwagę fanów przykuły jednak włosy Doroty Szelągowskiej. Sama zainteresowana wyjaśnia w poście, że niecodzienna fryzura nie jest efektem zabiegów fryzjerskich.

Zanim mi napiszecie „co sobie pani zrobiła na głowie” to wiedzcie że właśnie nic nie zrobiłam. I być może w tym jest problem - żartuje projektantka wnętrz

Naturalna fryzura spodobała się fanom Doroty Szelągowskiej, którzy nie kryli swojego zachwytu w komentarzach pod zdjęciem projektantki.

 

Nie rób nic na głowie już zawsze. To jest mega fryzura. Cudnie Ci!

A na głowie masz całkiem fajne coś! 

Ty to w worku i z mopem na głowie byś wyglądała jak milion dolarów! #bezczelniepiękna

Na głowie żaden problem, ślicznie!

PRZECZYTAJ TAKŻE: