Dorota Szelągowska na Instagramie

Dorota Szelągowska na swoim koncie na Instagramie "dotidotin" często zamieszcza propozycje wystroju wnętrz. W opisie swojego profilu sama stwierdza, że chcę być inspiracją dla innych kobiet jak ładnie zaaranżować przestrzeń, która je otacza. Najczęściej jej zdjęcia charakteryzuje minimalizm i prostota połączona z emanującym ciepłem. Właśnie to połączenie zastosowane w mieszkaniu jest dla nas najczęściej faworytem. Przeglądając posty na Instagramie dziennikarki można znaleźć nie tylko wnętrza, ale również ciekawe propozycje jak tanio zrobić np. bombki.

Dorota Szelągowska pokazała jak własnoręcznie zrobić bombki

Na Instagramowym profilu Dorota Szelągowska w galerii sześciu zdjęć krok po kroku pokazuje jak własnoręcznie zrobić bombki. Poniżej efekt finalny jej pracy. Co sądzicie o takich ozdobach na choinkę? Przemawia do was prostota wykonania takich ozdób czy może postawicie na klasyczne szklane ozdoby na swoim świątecznym drzewku?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Dorota Szelągowska (@dotindotin) Gru 20, 2019 o 2:43 PST

Pod zdjęciem dziennikarka napisała:

Dziś mam dla Was bombkowy DIY - czyli jak zrobić fajną bombkę samemu. Przygotowała ją Magda z mojego Biura Projektowego. Do jej wykonania potrzebujecie dosłownie czterech składników, a efekt moim zdaniem jest super!