Dla Doroty Gardias ostatni rok był niezwykle trudny. Dziennikarka TVN na początek roku spędziła w szpitalu ciężko przechodząc zarażenie koronawirusem. We wrześniu okazało się natomiast, że zmaga się z nowotworem piersi, guza piersi. Na domiar złego, jej dobre imię zostało nadszarpnięte przez zarzuty o posługiwanie się fałszywymi fakturami. Na szczęście, w życiu pogodynki zaświeciło również słońce. Na horyzoncie pojawił się bowiem nowy partner... 

Nowy partner Doroty Gardias. Kim jest Dariusz Pachut?

Dorota Gardias nowy związek przez długi czas starała się zachować w tajemnicy. Pierwsze oznaki tego, że prezenterka jest zakochana dostrzegli internauci. Ich bystre oczy wychwyciły, że prezenterka i przystojny sportowiec odwiedzają te same miejsca jednocześnie. W grudniu na instagramowych profilach gwiazdy TVN i niejakiego Dariusza Pachuta pojawiła się relacja z wyjazdu do Rzymu. Mężczyzna wystąpił też w roli świętego Mikołaja, który odwiedził córkę Doroty.

Dowodów na łączącą ich bliską relację nie brakowało. Sami zainteresowani nie potwierdzili jednak rewelacji z portali plotkarskich. Do teraz.

Dorota Gardias i Dariusz Pachut podzielili się właśnie podobnymi do siebie zdjęciami z wyprawy w góry.

Naszą pasją są wędrówki po górach i przytulanie - napisała pod fotografią z ukochanym prezenterka.  

Zdjęcie skomentowały już koleżanki Gardias, m.in. Paulina Sykut-Jeżyna, Kasia Dziurska, czy Paulina Krupińska, która zostawiła wymowny wpis: "Ale piękna para".

Podobną fotografią podzielił się Dariusz Pachut.

Sportowe świry… a to dopiero początek… - napisał dodając na końcu emotikonę serca.

Dariusz Pachut nie jest postacią anonimową. To zapalony miłośnik sportów ekstremalnych oraz ratownik medyczny. Na Facebooku śledzi go ponad 10 tysięcy osób. Jeszcze większe grono fanów ma na Instagrmie - tam obserwuje go 13 tys. użytkowników.

Zobacz także:

Więcej zdjęć ukochanego Doroty Gardias znajdziecie w naszej galerii.