Donald Tusk: wyprawa z wnukami pod choinkę

Donald Tusk, mimo pandemii koronowirusa i związanych z nią obostrzeń, postanowił postarać się, by zbliżające się święta Bożego Narodzenia były tak samo wyjątkowe, jak wszystkie poprzednie. Były premier kieruje się miłością do swoich wnuków, z którymi jak co roku wybrał się po choinkę. Na fotografii pozuje z 11-letnim Mikołajem i 8-letnim Mateuszem, a zdjęcie z wyprawy zrobione zostało przez jego córkę, Kasię. Uwagę zwraca również dodający otuchy opis, w którym były premier zachęca, by stosować się do ograniczeń wynikających z pandemii, ale jednocześnie postarać się wprowadzić do naszej rodziny tyle ciepła i radości, ile to tylko możliwe.

Dzisiaj tradycyjna wspólna wyprawa po choinkę. To będę trudne święta, inne niż zwykle. Tym bardziej warto się postarać, by nie zabrakło w te dni ciepła, miłości i radości, szczególnie naszym najmłodszym. Bądźcie jednak ostrożni i rozważni, wirus nie wziął wolnego na Boże Narodzenie!

Pod fotografią zawiązała się żartobliwa dyskusja między Donaldem Tuskiem, a jego córką Kasią, która jest autorką zdjęcia.

Halo, a gdzie oznaczenie fotografia – zapytała Kasia.
A to nie byli paparazzi? – zażartował polityk.

ZOBACZ TEŻ: Donald Tusk pokazał archiwalne zdjęcia ze ślubu. Jego wyznanie wzrusza do łez!

Donald Tusk: wnuki

Donald Tusk wielokrotnie podkreślał, że spełnia się w roli dziadka, a każde z czwórki jego wnucząt jest jego oczkiem w głowie. Widoczni na zdjęciu chłopcy, Mikołaj i Mateusz, to synowie Michała, syna Donalda Tuska, i Anny. W 2016 roku para doczekała się jeszcze jednego syna. Kasia Tusk jest mamą dziewczynki, jednak podobnie jak w przypadku najmłodszego dziecka Michała, unika ona medialnego rozgłosu wokół swojego dziecka.

W naszej galerii najdziecie więcej zdjęć Donalda Tuska z rodziną.

ZOBACZ TEŻ: Donald Tusk pokazał urocze zdjęcie z wnuczką