Donald Trump, którego poglądy są dalekie od tolerancyjnych i liberalnych został właśnie oficjalnie 45. prezydentem Stanów Zjednocznych. Przejął obowiązki od uwielbianego przez klasę średnią i wyższą Baracka Obamę, który razem z żoną Michelle i córkami w Białym Domu spędził osiem lat.

Podczas, gdy nowy prezydent Trump przemawiał do narodu w swoim pierwszym orędziu, w wielu miastach USA odbywały się protesty np. We Stay United z gwiazdami Hollywood m.in. Robertem DeNiro i Julianne Moore, upust swojej niechęci do nowego przywódcy narodu dawano również w mediach społecznościowych. Donald Trump zdawał się jednak nie przejmować tymi faktami, a w kolejnej przemowie podczas balu Freedom Inaugural zachwycał się tłumami na uroczystości zaprzysiężenia "Było was tak wiele, z lotu ptaka scena wyglądała niczym z filmu. Potem spadł deszcz i to było tak, jakby sam Bóg na nas spojrzał", górnolotnie stwierdził Trump. To właśnie na tym balu kontrowersyjny prezydent pojawił się z całą rodziną, a przede wszystkim z Pierwszą Damą USA, Melanią Trump (której ostatnio odmówił stylizacji Tom Ford). Państwo Trumpowie zatańczyli pierwszy wspólny taniec po zajęciu Białego Domu. Tańczono do klasyka Franka Sintary "My Way". Jakkolwiek wiele tytułów medialnych pała niechęcią również do Melanii Trump, doceniono jej stylizację. Pierwsza Dama miała na sobie kremową, podkreślającą kształty suknię Hervé Pierre. Jednak jak zwykle nie miała wiele do powiedzenia - cóż, to był w końcu dzień Donalda. Podczas Freedom Inaugural Trumpom towarzyszyły liczne dzieci, w tym słynna Ivanka Trump, oczko w głowie taty Donalda. Pojawiła się również nieco młodsza Tiffany Trump, dorośli synowie Eric Trump i Donald Trump Jr. oraz najmłodsze dziecko (z Melanią Trump) Barron Trump

Pierwszy taniec prezydenckiej pary i przemowa Donalda Trumpa

Musimy się pokusić o stwierdzenie, że Ivanka Trump swoją balową suknią Carolina Herrera w kolorze szampana nieco przyćmiła minimalistyczną kreację swojej macochy Melanii. Zobaczcie zresztą same jak wyglądała rodzina nowego prezydenta.

ZOBACZ TEŻ:

MELANIA TRUMP: 10 FAKTÓW O NOWEJ PIERWSZEJ DAMIE USA

Zobacz także: