Dominika Tajner i Michał Wiśniewski byli małżeństwem przez siedem lat. W 2011 roku, czyli jeszcze przed ślubem, zrobili sobie tatuaże na przedramionach - ona z imieniem Michał, on - Dominika. Po rozstaniu jeszcze przez jakiś czas je nosili. Jednak i na te "pamiątki" po związku przyszedł kres. Córka Apoloniusza Tajnera właśnie pochwaliła się, że usunęła ze swojego ciała imię eksmęża i zastąpiła je innym tatuażem wykonanym dla obecnego narzeczonego. 

Dominika Tajner pozbyła się tatuażu po Michale Wiśniewskim. Dla obecnego partnera wytatuowała sobie coś innego

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski byli małżeństwem od 2012 do 2019 roku. Obecnie oboje są w nowych związkach, ale, jak zapewniają, utrzymują dobre stosunki. Mimo wszystko nie aż tak dobre, żeby nosić tatuaże ze swoimi imionami.

Jak przyznała w rozmowie z portalem Jastrząb Post Dominika Tajner, proces pozbywania się »Michała« z prawego przedramienia był dla niej bardzo bolesny, kosztowny i zajął mnóstwo czasuUsuwanie tatuażu laserem jest zabiegiem bolesnym, bardzo bolesnym [...] Uznałam, że dosyć duży mam ten tatuaż i nie chcę robić jakiegoś ciemnego, żeby przysłonić »Michała« na już […] Usunę tatuaż i później zrobię nowy - mówiła po kilku sesjach usuwania "dziary" była żona artysty.

Jak zapowiadała, tak zrobiła. Dominika Tajner pokazała właśnie swój nowy tatuaż, który pojawił się w miejscu »Michała«, który właściwie nie zniknął z jej prawego przedramienia, bo wciąż delikatnie prześwituje.

Jest i ona… piękna. A kto zgadnie, dlaczego WAŻKA? - napisała była żona Michała Wiśniewskiego na InstaStories.

Tatuaż ważki na przedramieniu Dominiki Tajner / screen instagram.com/dominika_tajner

Wszystko wskazuje na to, że ważka jest nawiązaniem do nazwiska nowego partnera Dominiki Tajner. Jest nim bokser, Mariusz Wach. Jest to osoba ze świata sportu, polskiego sportu i na pewno tym też mnie poniekąd ujął. […] Jest bokserem, chyba dosyć znanym - informowała Dominika Tajner w rozmowie z redaktorem Pomponikiem na początku tego roku. Para w kwietniu tego roku zaręczyła się, jednak o ślubie jeszcze nic nie wiadomo. Póki co chętnie pojawiają się razem na eventach i wrzucają wspólne zdjęcia na Instagram.

Zobacz także:

CZYTAJ TAKŻE: