5 powodów, dla których warto iść na randkę z Rakiem: przygotuj się na przygodę

Zodiakalne Raki to "ciche wody", które jeśli tylko poczują się pewniej w towarzystwie drugiej osoby i obdarzą ją zaufaniem, pokazują całą paletę swojej barwnej osobowości. Raki są bardzo towarzyskie i emanują ciepłem i charyzmą - ludzie je uwielbiają. Jeśli idziesz na randkę z Rakiem, zapomnij o szpilkach i miękkich fotelach filharmonii. Rak podziękuje ci za wino (ale tylko to dobre!) i piknikowy koc w parku. Przy okazji może się okazać, że zadzwoni przyjaciel, który akurat niedaleko robi imprezę. Jedno jest pewne - to będzie niezapomniana noc, której długo nie zapomnisz!

5 powodów, dla których warto iść na randkę z Rakiem: będzie gorąco!

Tej randki długo nie zapomnisz też z innych względów. Zodiakalne Raki kierują się w życiu emocjami. Jeśli poniesie ich fala, poddają się jej. Trudno im wyjść ze swojej strefy komfortu, jeśli jednak zaufają komuś, oddają się bezgranicznie. Także w łóżku - są gotowe na eksperymenty i otwarte. Zwykle nie mają problemu z cielesnością i lubią obserwować swojego partnera w akcji. Nie wyłączaj więc światła! 

5 powodów, dla których warto iść na randkę z Rakiem: naprawdę słucha

Zodiakalne Raki są jednymi z najbardziej empatycznych znaków zodiaku. Słuchają, a mniej chętnie mówią o sobie. Chcą wiedzieć jak najwięcej i z reporterską szczegółowością zadają pytania. Inna sprawa, jak długo zapamiętają odpowiedź... Trzeba jednak przyznać, że nikt nie lubi rozmawiać z kimś, kto nieustannie zagląda w telefon i scrolluje Instagram z pieskami, gdy ty opowiadasz o najbardziej traumatycznych wspomnieniach sprzed 20 lat ze szkolnej stołówki.

5 powodów, dla których warto iść na randkę z Rakiem: jest troskliwy

Raki słuchają, wczuwają się i naprawdę angażują. Nie zostawią ci najgorszego krzesła z wyłamaną nogą, lub miejsca w przeciągu. Zadbają, czy idziecie do miejsca, które podaje jedzenie, które lubisz lub gdzie gra muzyka, której słuchasz. Będziesz zachwycony ciepłem, którym cię otoczy. I jeszcze to spojrzenie, przez które będzie ci się wydawało, że jesteś najpiękniejszą i najbardziej wartościową osobą co najmniej w Bydgoszczy. Jeśli poczujesz się gorzej po romantycznej kolacji z ostrygami - zodiakalny Rak na pewno odprowadzi cię do domu, zapyta czy dotarłeś bezpiecznie do domu i wyśle czułe "dobranoc".

5 powodów, dla których warto iść na randkę z Rakiem: może odbierze jutro telefon

Zodiakalny Rak jest niezwykle czułym, wrażliwym i empatycznym znakiem zodiaku. To osobowość, którą każdy chce mieć odrobinę dla siebie i walczy choć o pył z jej osobistego blasku. Jeśli więc odbierze twój telefon na drugi dzień - możesz poczuć się naprawdę wyróżniony. Nie oczekuj więcej.