Lustro to przedmiot, który jest bardzo przydatny, ale też może nas przerażać. Są z nim bowiem związane różne przesądy. Wszyscy wiemy, że np. zbicie lustra może przynieść nam nieszczęście. Mało kto zdaje sobie jednak sprawę, dlaczego nie można spać z lustrem skierowanym do siebie. Okazuje się, że ta czynność może ściągnąć na nas najgorsze moce.

Dlaczego nie można spać z lustrem skierowanym do siebie? To ściągnie na ciebie złe moce

Gdy śpimy, odpoczywa także nasz dusza. Właśnie dlatego człowiek staje się bezbronny i jest szczególnie wrażliwy na różne stresujące sytuacje - np. koszmary czy... zjawiska paranormalne. 

Zobacz także: 

Okazuje się, że nigdy nie powinno się spać z lustrem skierowanym do siebie. Gdy się przebudzicie, możecie zobaczyć w nim bowiem nie tylko swoje odbicie. Wasz mózg jest w stanie stworzyć projekcję cieni, stworzeń, a nawet ludzi, którzy mogą ukazać się w zwierciadle. 

W lustrze skrywają się też złe moce. Gdy śpimy i pozostajemy bezbronni, mogą one przeniknąć do naszej duszy - pokazać się w snach lub co gorsza na dobre zakorzenić się w naszym wnętrzu. 

Dlaczego nie można wieszać lustra w sypialni?

Istnieją też inne powody, dla których nie powinno się wieszać lustra w sypialni. Okazuje się bowiem, że zwierciadło powieszone naprzeciwko łóżka jest też w stanie zniszczyć nasz związek. W nocy oddaje bowiem nam i naszym partnerom negatywną energię. 

Odbijanie się w lustrze podczas snu może mieć na nas jeszcze jeden wpływ - zmusza nas bowiem do zmian. To może sprawić, że kolejnego dnia będziemy podejmowali odważne decyzje, które niekoniecznie będą dla nas dobre. 

Zobacz także:

A wy macie lustro w sypialni? Wierzycie w takie rzeczy? Koniecznie dajcie znam znać w komentarzach na Facebooku. 

Zobacz także: