Urodzona 2 sierpnia 1977 roku Katarzyna Warnke jest zodiakalnym Lwem. Znakiem zodiaku urodzonego 17 września 1987 roku Piotra Stramowskiego jest Panna. Co mogło ich poróżnić, biorąc pod uwagę horoskop partnerski? Sprawdźcie koniecznie!

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski: co ich połączyło? Horoskop partnerski Lew i Panna

Kobieta Lew, czyli Katarzyna Warnke ma dominującą naturę. Mężczyzna Panna (Piotr Stramowski) to konkretny, praktyczny, zmysłowy, a jednocześnie delikatny i skryty mężczyzna, który czułymi słówkami potrafi skłonić skłonić Lwa niemalże do wszystkiego. Lew ma jednak na tyle silną osobowość, że często nie daje się omamić i stawia swoim. Najlepiej układa im się w sypialni, gdzie mogą wyzwolić wszystkie gotujące się w nich emocje (także te negatywne). Facet spod znaku Panny jest prawdziwym ogierem w łóżku. Spontaniczność, szaleństwo, eksperymenty - tego można się po nim spodziewać. Kiedy jego partnerką jest równie ognista Lwica, wspólnie osiągają szczyty namiętności.

I to by się zgadzało. Aktorka w jednym z wywiadów przyznała: »Seksualność to dla mnie centrum życia«. Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski wielokrotnie brali udział we wspólnych, odważnych sesjach zdjęciowych. Kadry w dwuznacznych pozach, a nawet nago były wręcz ich znakiem rozpoznawczym, a oni podkreślali, że namiętność i seks w ich związku odgrywają ważną rolę. Para zdecydowała się nawet na współpracę ze znaną prezerwatyw, co tylko potwierdziło ich zamiłowanie do wspólnego spędzania czasu w łóżku... 

Dlaczego Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski: dlaczego się rozstali? Horoskop partnerski Lew i Panna

Już od kilku miesięcy mówiło się o kryzysie w małżeństwie Katarzyny Warnke i Piotra Stramowskiego. Para przez dłuższy czas milczała, aż do października 2022, kiedy to najpierw nie chcieli pozować razem na modowej imprezie, a dzień później oboje opublikowali jednobrzmiące, oficjalne oświadczenie o rozstaniu:

Kobieta Lew i mężczyzna Panna to relacja dość trudna i burzliwa. 

Lew to ogień, temperament i namiętność. Kobieta spod tego znaku chce nieustannie czerpać z życia pełnymi garściami. Ma potrzebę wyróżniania się na tle tłumu, bycia wyjątkową, dobrze sytuowaną i postrzeganą jako femme fatale. Mężczyzna Panna jest spokojny, czasami wycofany, ale niedający się stłamsić. Będzie zaspokajał ambicje i pragnienia żony do czasu, aż nie poczuje, że ta wchodzi mu na głowę i nie daje przestrzeni.

Największym zagrożeniem, a w konsekwencji przeszkodą w ich związku będzie chęć dominacji. Panna nie lubi być spychana na dalszy plan, Lew nie wyobraża sobie bycia na innym miejscu niż pierwsze. Każde z nich uważa, że »wie, zrobi coś lepiej niż to drugie«. Sztuka kompromisów ich nie interesuje, zawsze wygrywa ona lub on. W ich związku nie ma przegranych, a przynajmniej żadne z nich nie chce się tak czuć. Gdy obojgu zabraknie samokrytycyzmu, nie pomoże nawet gorąca noc w sypialni.

Zobacz także:

A gdy w związku problemy na dobre zdominują ich codzienne życie, facet Panna z czasem zaczynie tęsknić do beztroskiego życia i bycia singlem. Będzie wolał samotność od angażowania się, które będzie postrzegał jako wieczne »wiszenie nad nim«. Oschłe i beznamiętne podejście racjonalnej Panny, doprowadzi łaknącego uwagi i docenienia Lwa do szału. On powoli zmieni się w nudziarza, na wierzch wypłynie jego skąpstwo i brak chęci do realizacji wspólnych marzeń. Ona nie będzie miała ochoty być w relacji, która już jej nie satysfakcjonuje, 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: