Kogo dziewczynka chce nakarmić marchewką?

Urocza dziewczynka będąc z tatą w sklepie McDonald's odkłada jedną małą marchewkę. Zapytana przez tatę, dla kogo ta marchewka, odpowiada, że dla renifera. Dziewczynka jest bardzo przejęta tym, że musi przecież nakarmić renifera, który po dalekiej podróży na pewno będzie głodny.

Gdy dziewczynka wraca do domu dowiaduje się od brata, że przecież sanie Świętego Mikołaja ciągnie całe stado reniferów i jedna marchewka nie wystarczy. Żeby spełnić marzenie dziewczynki, tata zabiera ją ponownie do McDonald's i kupuje cały worek marchewek.

W naszej kampanii chcemy uchwycić ten wyjątkowy nastrój przedświątecznej ekscytacji i pokazać te drobne magiczne momenty, które przygotowują nas do świąt. Cały kraj może się utożsamić z tą małą dziewczynką, która zachowuje kawałek marchewki dla renifera - mówi Emily Somers z brytyjskiego oddziału McDonald's.

Świąteczny spot przygotowała londyńska filia agencji Leo Burnett.

Świąteczna kampania McDonald's pokazuje, że wyjątkową magię świąt tworzą drobne ale magiczne rzeczy. Właśnie po to jest ten czas, żeby na chwile zwolnić i dostrzec je oczami dziecka, tak jak ta dziewczynka z reklamy.