Deva Cassel: kim jest? Młoda modelka robi furorę w modelingu i pracuje z najlepszymi!

Deva Cassel jest siedemnastoletnią modelką ze sporymi osiągnięciami w swojej branży. Jest też twarzą wielu prestiżowych marek. Uważa się, że zmysłowość, elektryzujące spojrzenie i delikatną urodę odziedziczyła po swojej mamie Monice Bellucci, uznawanej zresztą za ideał kobiecości, ikonę stylu i jedną z najpiękniejszych aktorek o ponadprzeciętnym talencie oraz godną następczynię takich gwiazd włoskiego kina jak Sophia Loren.

Ojcem Devy jest Vincent Cassel. Rodzice dziewczyny – ikony kina europejskiego - przez lata uchodzili za stabilne małżeństwo i jedną z najbarwniejszych par w show biznesie, ale po prawie 20 latach rozstali się. Owocem związku słynnych rodziców jest też dwunastoletnia siostra Devy, Léonie.

Urodziwa Deva jest też influencerką, którą śledzi na Instagramie przeszło pół miliona internautów. Deva jest zatem pół Włoszką i pół Francuzką – czy można chcieć lepszego pochodzenia? Przecież to właśnie Francuzki słyną z doskonałego stylu, a Włoszki ze zmysłowości. 

Ile lat ma Deva Cassel? Wiek córki Monici Belluci

Deva Cassel urodziła się 12 września 2004 roku. Już wtedy prorokowano, że za kilkanaście lat namiesza w show biznesie – z takim nazwiskiem i genami. Co na to gwiazdy? Gwiazdy mówią, że Deva jest spod znaku panny cechującej się pracowitością, opanowaniem, wnikliwością i profesjonalizmem.

Czy te cechy pomogą Devie w zrobieniu kariery? Już pomagają, bo - jak zaraz zobaczymy - zdaje się ona każdego dnia wcielać w życie takie coachingowe sentencje jak ta, której autorem jest amerykański instruktor sztuk walki Bruce Lee: "Aby przebyć tysiąc mil, trzeba zrobić pierwszy krok".

Deva Cassel – dzieci? Nie czas na macierzyństwo!

Czy Deva Cassel ma dzieci? Na to jeszcze za wcześnie. Za to media nie dają jej zapomnieć, że ma słynnych rodziców, donosząc, że jej mama, Monika Bellucci, nadal zachwyca urodą. Świat show biznesu zauważył też, że w 2021 matka i córka wystąpiły w takich samych sukienkach na okładce Vogue.

Trzeba też przyznać, że Deva Cassel ma nie tylko pięknych, ale i mądrych rodziców. Oto, co powiedzieli:

Piękno jest jedynie punktem wyjścia. Ważne jest, jak i do czego wykorzystamy swoją urodę (Monica Bellucci)

Ten, kto bierze siebie zbyt serio, jest martwy. Jesteśmy tutaj tylko po to, żeby w pełni przeżyć naszą fantazję. (Vincent Cassel)

Czym się zajmuje Deva Cassel? Kariera stylowej córki Moniki Belluci

Piękna Deva Cassel współpracuje z najważniejszymi projektantami na świecie, a także:

  • Jak donoszą media: Deva Cassel szturmem podbija świat modelingu. W swoim portfolio ma kampanie reklamowe oraz sesje zdjęciowe dla takich domów mody jak Prada, Dolce & Gabbana, Valentino, magazynów Elle, Vogue czy Harper's Bazaar. Już w 2020 roku zjawiskowa Deva Cassel skradła serca Włochów udanym udziałem w reklamie Dolce&Gabbana. Na planie towarzyszył jej ojciec Vincent Cassel. Nominowano ją w konkursie 100 Najpiękniejszych Twarzy 2020 Roku.

Getty Images

  • Z kolei w ubiegłym roku media podglądały nastolatkę na planie zdjęciowym w Portofino, kiedy ubrana w romantyczną sukienkę Deva pilnie wsłuchiwała się we wskazówki pracujących na planie ludzi ze świata mody – makijażystów, stylistów i fotografów. Podobno wiele osób zatrzymywało się i obserwowało przepiękną Devę. Tabloidy nieco sarkastycznie już wtedy pytały: Czy Deva Cassel zagrozi wkrótce pozycji takich sław modelingu jak Hailey Bieber lub Kylie Jenner?
  • Ostatnio wzięła udział w sesji topless, a fotografował ją Bastien Barade oraz zaprezentowała się na pokazie Alta Moda domu mody Dolce&Gabbana. To spory sukces i przełom w jej karierze. Projektanci, styliści, fotografowie cenią modelkę za pełne usta, alabastrową cerę, kruczoczarne włosy, podobieństwo do Moniki Bellucci i wyczucie stylu.
  • W karierze zresztą pomaga jej mama – w 2022 roku dopingowała swojej córce na pokazie Dolce&Gabbana, nadal zachwycając urodą. 

Deva Cassel – partner odważnej i zmysłowej modelki

Jak przystało na celebrytkę, życie zjawiskowo pięknej Devy Cassel wzbudza spore zainteresowanie. Ostatnio fotoreporterzy przyłapali urodziwą Devę jak snuła się po luksusowych sklepach Rzymu w towarzystwie pewnego mężczyzny (akurat wychodzili ze sklepu Dolce&Gabbana z naręczami zakupów), ubrana w kreację w piaskowej tonacji z czarnymi dodatkami. Tabloidy snuły domysły czy to jej nowy partner.

Szczęśliwcem okazał się model Luca Salander. Para spotyka się już od dwóch lat. Podobno rodzice Devy zaakceptowali związek. Plotkarskie portale zastanawiają się teraz, czy związek Devy i jej partnera to prawdziwa miłość czy tylko nastoletnie zauroczenie. 

Deva Cassel – ciekawostki i najgorętsze plotki

  1. Ulubionym kolorem Devy, podobnie jak jej mamy, jest czerń. To był również ulubiony kolor projektantki Coco Chanel, która biel i czerń uważała za najważniejsze wyznaczniki szyku i mawiała: "Kolory czarny i biały są pięknem absolutnym. Ubierzcie kobietę na bal na biało albo na czarno, nie będzie widać nikogo innego". Z kolei tak o czerni pisał francuski pisarz Michel Schneider: "Czerń to źrenica oka, ekran na końcu filmu, serce mężczyzny, który cię porzuca, by zasnąć albo odejść". 
  2.  Deva w modzie najbardziej ceni ponadczasowy styl klasyczny, czyli białe koszule, spodnie garniturowe i sandałki na obcasie. 
  3. Deva lubi też klasykę w makijażu, często stawiając na minimalizm i rozwiane włosy. 
  4. Ulubieni projektanci? Deva ma gust podobny do sławnej Moniki i najbardziej ceni ubrania od Diora oraz Dolce&Gabbana. 
  5. Deva ma 175 cm wzrostu. 
  6. Podobno Deva odziedziczyła po mamie również słabość do luksusu.

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ PIĘKNEJ DEVY CASSEL: