"Destroyer" - Nicole Kidman przeszła metamorfozę

Nicole Kidman do roli w filmie "Destroyer" zdecydowała się na wyjątkową charakteryzację. Nicole Kidman w thrillerze policyjnym "Destroyer" zagra bowiem policjantkę Erin Bell z departamentu policji w Los Angeles, która dla dobra sprawy, musi stać się częścią gangu działającego na pustyni. Do głównej bohaterki wrócą demony z przeszłości, ponieważ detektyw Bell kilka lat wcześniej spotkała się z członkami tej sekty, co odcisnęło na niej bolesne piętno.

Film "Destroyer" w reżyserii Karyn Kusama ma niesamowity scenariusz napisany przez Phila Haya i Matta Manfredi. "Phil i Matt napisali rewelacyjny scenariusz, nigdy nie czytałem lepszego. Nicole wzniosła się na wyżyny aktorstwa - ma ekscytującą rolę. Bardzo się cieszę, że mogę być częścią tego przedsięwzięcia" - powiedział Fred Berger, producent "Destroyer".

Jak podkreślają producenci filmu, charakteryzacja Nicole Kidman została ograniczona do minimum, ponieważ aktorka jest zbyt niecierpliwa, żeby spędzać godziny na charakteryzacji. Jaki jest efekt końcowy tej niezwykłej metamorfozy Nicole Kidman, możecie przekonać się oglądając pierwszy zwiastun filmu "Destroyer". Na ekranie oprócz Nicole Kidman zobaczymy: Sebastiana Stana, Tatianę Maslany, Toby'ego Kebbella i Bradleya Whitforda.