Ceramidy są niezwykle ważne w pielęgnacji skóry suchej, wrażliwej i dojrzałej. Uzupełniają ubytki w naturalnej barierze ochronnej naskórka, a tym samym przeciwdziałają utracie wody, regenerują oraz wzmacniają obronę przed czynnikami zewnętrznymi. Kompleks ceramidowy zawarty w kosmetykach Dermika Luxury Ceramides jest formułą lipidów, które są identyczne z tymi w naszej skórze. Dzięki temu, ich działanie odbudowujące, nawilżające oraz wzmacniające funkcje barierowe jest skuteczne i długotrwałe.
    Biomimetyczny olej z owsa naśladuje naturalne funkcje naskórka. Jest bogatym źródłem substancji przeciwutleniających, przeciwzapalnych i łagodzących. Zawiera ceramidy, nienasycone kwasy tłuszczowe, fosfolipidy oraz tokoferole. Skutecznie chroni przed wysuszeniem i podrażnieniami.
    Nanocząsteczki 24-karatowego złota spowalniają procesy utraty kolagenu i elastyny, a tym samym przeciwdziałają przyspieszonemu wiotczeniu skóry. Redukują stany zapalne oraz sprawiają, że skóra wygląda na wypoczętą i rozjaśnioną.

Ceramidowy krem przeciwzmarszczkowy 50+ z linii Luxury Ceramides marki Dermika
    cena: 69,99 zł (50 ml)
    Krem na dzień i na noc o silnym działaniu regenerującym i wygładzającym zmarszczki. Formuła ze starannie wyselekcjonowanymi, luksusowymi składnikami – ceramidami, biomimetycznym olejem z owsa, olejem z awokado, aktywnym tripeptydem, złotem 24k oraz ekstraktem z jaśminu.
  

    Ceramidowy krem przeciwzmarszczkowy 60+ z linii Luxury Ceramides marki Dermika
    cena: 69,99 zł (50 ml)
    Krem na dzień i na noc o intensywnym działaniu wygładzającym i ujędrniającym, z formułą spowalniającą procesy starzenia się skóry. Łączy ona starannie wyselekcjonowane, luksusowe składniki aktywne – ceramidy, biomimetyczny olej z owsa, olej makadamia, biomimetyczny peptyd, złotem 24k oraz ekstraktem z jaśminu.
   

    Ceramidowy krem przeciwzmarszczkowy 70+ z linii Luxury Ceramides marki Dermika
    cena: 69,99 zł (50 ml)
    Krem na dzień i na noc o silnym działaniu odżywczym, regenerującym i zmniejszającym widoczność zmarszczek. Formuła ze starannie wyselekcjonowanymi, luksusowymi składnikami – ceramidami, biomimetycznym olejem z owsa, olejem migdałowym, tripeptydem, złotem 24k oraz ekstraktem z jaśminu.
  

    Ceramidowy krem-maska na noc redukujący efekty starzenia z linii Luxury Ceramides marki Dermika
    cena: 69,99 zł (50 ml)
    Krem do pielęgnacji skóry w czasie snu, o bogatej konsystencji, która w kontakcie ze skórą zmienia się w delikatny, kremowy olejek. Intensywnie regeneruje i odżywia, wygładza zmarszczki i ujędrnia. Formuła ze starannie wyselekcjonowanymi, luksusowymi składnikami – ceramidami, biomimetycznym olejem z owsa, olejem makadamia, lipoptydem, złotem 24k oraz ekstraktem z jaśminu.
  

Zobacz także:

    Ceramidowy krem-serum pod oczy i na powieki z linii Luxury Ceramides marki Dermika
    cena: 49,99 zł (15 ml)
    Krem do pielęgnacji delikatnego obszaru okolic oczu. Wygładza drobne linie, poprawia napięcie skóry, zmniejsza widoczność cieni, rozjaśnia. Formuła ze starannie wyselekcjonowanymi, luksusowymi składnikami – ceramidami, biomimetycznym olejem z owsa, masłem shea, hydrolatem różanym, liftingującym kompleksem peptydowym, złotem 24k oraz ekstraktem z jaśminu.