Czego nie wiecie o epilacji Primalase

Myślisz o epilacji laserowej, ale nie wiesz czy jest bezpieczna i skuteczna? Boisz się bólu i oparzeń i tego, że za jakiś czas niechciane włoski wrócą? Zazwyczaj tak właśnie się dzieje, jednak my znamy urządzenie, które sprawi, że na zawsze i bezboleśnie pozbędziesz się zbędnego owłosienia! Mamy nadzieje, że odpowiedzi na najcześciej zadawane pytania na temat laserowego usuwania włosów rozwieją twoje wątpliwości.

Czy możliwe jest trwałe usunięcie włosów?

Laser Primalase, całkowicie usuwa zbędne i często kłopotliwe owłosienie. Pod jednym warunkiem: trzeba wykonać około 2-3 zabiegów w mniej więcej miesięcznych odstępach.  Jest to uzależnione od fazy wzrostu włosa. Na konkretnym obszarze skóry znajdują się włosy na różnym etapie wzrostu i nie wszystkie można usunąć całkowicie. 3-4 tygodnie to czas potrzebny do tego aby włosy, które podczas pierwszego zabiegu były w innej fazie wzrostu, odrosły. Na szczęście po serii zabiegów laserowych można o tym problemie zapomnieć już na całe życie.

Czy laserowa epilacja boli?

Zazwyczaj komfort zabiegu zależy od urządzenia. Czasem zabieg jest bardzo bolesny, czasem, jak w przypadku Primalase, niemal komfortowy. Jak to możliwe? Odczucia związane z zabiegiem laserowym są związane z … mocą  urządzenia. Im wyższa, tym krótszy impuls i czas potrzebny do zlikwidowania włoska. Duża moc i bardzo szybkie impulsy, sprawiają że, skóra nie pochłania dużej ilości energii. Poza tym, laser Primalase w trakcie pracy chłodzi skórę do 6 stopni. Dzięki temu skóra się nie zdąży się rozgrzać, nie boli i nie ma ryzyka oparzeń.

Czy kolor włosów ma znaczenie?

Nie wszystkie lasery jednakowo radzą sobie z jasnym i ciemnym odcieniem włosów. Znacznie łatwiej jest usunąć ciemne. Dlaczego? Energia lasera jest pochłaniana przez barwnik włosa. Brązowy lub czarny ginie więc szybciej. I znowu moc urządzenia jest kluczowym czynnikiem - laser o dużej energii jest w stanie zniszczyć nawet blond włos. Do epilacji należy wybierać więc maszyny o znacznej mocy, takie jak laser Primalase, który pracuje używając najwyższej energii ze wszystkich dostępnych laserów diodowych na rynku. Dzięki temu, bez problemu usuwa włoski w każdym kolorze.

Zabiegi epilacji przeprowadza się mniej więcej raz w miesiącu, warto zacząć proces likwidacji zbędnych włosków już teraz, kilka miesięcy przed wakacjami. Z uwagą należy sprawdzić parametry urządzeń epilujących, i wybrać to najbezpieczniejsze i najbardziej skuteczne, a latem bez kompleksów i z idealnie gładką skórą odsłonić nogi i wskoczyć w bikini.

TUTAJ znajdziecie listę certyfikowanych gabinetów, w których wykonacie zabiegi

Materiał powstał we współpracy z Shar-pol

Zobacz także: