Demi Moore została zgwałcona: aktorka miała wtedy 15 lat

Aktorka Demi Moore w swojej autobiografii "Inside Out" opisała wiele traumatycznych wydarzeń ze swojego życia. W związku z premierą książki aktorka udzieliła szczerego wywiadu Diane Sawyer w programie "Good Morning America". Wyznała w nim, że w wieku 15 lat została zgwałcona przez mężczyznę, który zapłacił jej matce, alkoholiczce, 500 dolarów.

Kiedy aktorka byłą nastolatką, jej matka - Virgina King, zaczęła zabierać ją do barów. Jak wspomina Moore pewnego razu wróciły do mieszkania wraz ze starszym mężczyzną. 

To był gwałt. I dewastująca zdrada, ujawniona okrutnym pytaniem tego mężczyzny: Jak to jest być sprzedaną za 500 dol. przez własną matkę? - brzmi fragment książki aktorki.

W programie "Good Morning America", aktorka zapytana, czy uwierzyła w słowa mężczyzny, że została "sprzedana", wyznała:

W głębi serca, nie. Nie sądzę, żeby była to prosta transakcja. Ale jednak (matka - przyp. redakcja) dała mu dostęp i naraziła mnie na niebezpieczeństwo - powiedziała Moore.

"Inside Out" - szczera biografia Demi Moore 

W swojej biografii, Demi Moore opisuje swoje dzieciństwo, ucieczki z domu, liczne przeprowadzki, nieudane związki i zdrady. Aktorka nie ukrywa również problemów z alkoholem, używkami i zaburzeniami odżywiania. "Byłam zobowiązana do służby. Inaczej nie byłabym kochana" - wspomina ten czas aktorka. 

Demi Moore wspomina również traumy dzieciństwa w postaci prób samobójczych swojej matki: "Pamiętam, że wyciągałam swoimi dziecięcymi paluszkami pigułki z jej ust".

Demi Moore szczerze o związku z Ashtonem Kutcherem

Aktorka w biografii wspomina również małżeństwo z Ashtonem Kutcherem. "Miałam 40 lat i sporo za sobą, życie Ashtona dopiero się zaczynało. Czułam się jak 15-letnia dziewczyna, która spotkała kogoś podobnego do siebie" - napisała w swojej książce. Małżeństwo to przyczyniło się do jej problemów emocjonalnych. Podobno aktor namawiał ją do seksu w trójkącie.

Chciałam mu pokazać, że jestem cool żoną, ale to był błąd - wyznała.

Demi z czasem odkryła zdrady męża. Aktor miał romans między innymi z Brittney Jones.

Zobacz także:

Czułam, że ona mówi prawdę. Ale to, że kochał się z nią w naszym mieszkaniu, na kanapie w salonie, to było prawdziwe "pie**ol się" rzucone mi w twarz.

Dla wielu osób napisanie autobiografii jest świetną formą na oczyszczenie się i rozliczenie z przeszłością. Mamy nadzieję, że tak też jest w przypadku aktorki Demi Moore.